Data:
- Budma
Miejsce:
Poznań, Polska ,
Tereny wystawiennicze Międzynarodowych Targów Poznańskich ul. Głogowska 14 60-734 Poznań

Organizator:
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. ul. Głogowska 14 60-734 Poznań
Tel.:
+48 61 8692190
Fax:
+48 61 8692190
www:
www.budma.pl
e-mail:
maria.krajewska@mtp.pl

Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA należą do grona wiodących spotkań biznesowych dla branży budowlanej w tej części Europy.

Tematem przewodnim najbliższej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA, które odbędą się w dniach 19-22 stycznia 2010 w Poznaniu, będzie „Zrównoważone budownictwo". Zrównoważony rozwój jest jednym z najważniejszych i najbardziej aktualnych zagadnień we wszystkich dziedzinach działalności człowieka i funkcjonowania gospodarki. „Zrównoważone budownictwo" to świadome kierowanie się zasadami ekonomii, ekologii i ergonomii w budownictwie, mające na celu optymalizację sprawności energetycznej budynku, zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu i funkcjonalności użytkowej oraz zminimalizowanie skutków oddziaływania na środowisko naturalne.

Zbliżająca się edycja targów BUDMA przyniesie kilka zmian. Komfort zwiedzania i rozmów biznesowych zapewni jasny i przejrzysty podział ekspozycji. Poszerzony i zmodyfikowany układ branżowy targów obejmie następujące segmenty:

  • Budownictwo mieszkaniowe, infrastruktury społecznej i użyteczności publicznej - fundamenty, ściany, izolacje, okna, drzwi, dachy, drewno, kamień, chemia, narzędzia;
  • Budownictwo przemysłowe - posadzki, konstrukcje stalowe, hale;
  • Budownictwo drogowe - projektowanie, geotechnika, kruszywa, nawierzchnie, infrastruktura drogowa
Szeroka kampania promocyjna w mediach branżowych i ogólnych w kraju i zagranicą, bezpośrednia komunikacja ze zwiedzającymi, a także bogata oferta usług, stwarza korzystne warunki dla firm ku realizacji celów marketingowych. Obecność na targach w Poznaniu jest okazją do kreowania wizerunku firmy i umacniania marek swoich produktów na dynamicznie rozwijających się rynkach polskim i krajów Nowej Europy.

Targi budownale w Poznaniu w 2009 roku odwiedziło niemal 65 000 gości z kraju i zagranicy, którzy na 40 000 m2 powierzchni wystawienniczej mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą ponad 1350 wystawców z kraju i zagranicy. Wśród zwiedzających przeważały osoby podejmujące kluczowe decyzje inwestycyjne, podkreślając fachowy


  Organizator :
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Lider polskiego rynku targowego, organizator targów m.in. Taropak, Pakfood, Epla, Poleko, Budma

Poprzednie edycje