Ceremonia otwarcia fabryki Bole Intelligent Machinery

Data:
-
Miejsce:
Ayuan Industrial Park, Pingxiang, Chiny
Organizator:
BOLE Europe Technology Co. Ltd Sp. z o.o., Katowicka 72, 41-406 Mysłowice, PL
Tel.:
+48 32 888 76 80
www:
www.bole-europe.com
e-mail:
office-europe@bole-machinery.com

W dniach 14 - 15 kwietnia br. odbyła się ceremonia otwarcia drugiego zakładu Bole Intelligent Machinery w Pingxiang Industrial Park w Chinach. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele chińskiego rządu, liderzy największych zakładów produkcyjnych liczących się na rynku chińskim oraz partnerzy biznesowi i zaproszeni goście z całego świata. Jest to już druga fabryka firmy Bole w Chinach o łącznej powierzchni ponad 350 tys. m2, która potroi możliwości wytwórcze asortymentu przy zapewnieniu w pełni zautomatyzowanego procesu produkcyjnego.

W obrębie zakładu powstało również rozbudowane, nowoczesne centrum R&D, które nieustannie prowadzi badania nad dalszym doskonaleniem naszych wtryskarek w celu osiągnięcia maksymalnego zadowolenia klienta pod względem produktowym, technologicznym jak również energooszczędności i ochrony środowiska naturalnego.

dsc04494

Organizator

Wysokotechnologiczne wtryskarki dla Przetwórców tworzyw sztucznych. Szerokie spektrum zastosowań dla wszystkich branż oraz ciągła dostępność w Polskim magazynie europejskiego przedstawiciela. Maszyny hydrauliczne i elektryczne, kolanowe oraz dwupłytowe + maszyny specjalne.

Polska, 41-406 Mysłowice, Katowicka 72