(R)ewolucja przemysłowa

Jak odnaleźć się w labiryncie cyfrowej transformacji?

Data:
-
Miejsce:
on-line, Polska
Organizator:
DBR77 Robotics Sp. z o.o. ul. Żółkiewskiego 31 87-100 Toruń
www:
konferencja.dbr77.com
e-mail:
contact@dbr77.com
Zarezerwuj hotel

W świecie, gdzie czwarta rewolucja przemysłowa przekształca naszą rzeczywistość w niewyobrażalnym tempie, konferencja "(R)ewolucja Przemysłowa" jest kluczowym punktem orientacyjnym dla liderów w świecie przemysłu. W dniach 12-13 marca 2024, DBR77 zaprasza do wspólnego odkrywania, jak w nurcie ewolucji technologicznej, odnaleźć swoją drogę cyfrowej transformacji.

Ta wyjątkowa konferencja online jest szansą na zgłębienie wiedzy o najnowszych trendach i innowacjach w Industry 4.0. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość wysłuchania ekspertów branżowych i praktyków ze świata produkcji, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami i wizjami przemysłu przyszłości. To także przestrzeń dla praktycznych warsztatów, interaktywnych paneli dyskusyjnych i networkingu, które umożliwią zdobycie praktycznej wiedzy możliwej do zastosowania w codziennej pracy.

Konferencja DBR77 "(R)ewolucja Przemysłowa" to nie tylko okazja do zdobycia wiedzy, ale przede wszystkim platforma wymiany doświadczeń i pomysłów, które zainspirują do działania i pokażą, jak adaptować się do dynamicznych zmian w środowisku produkcyjnym.

Zapraszamy do rejestracji i dołączenia do grona liderów, którzy kształtują przyszłość przemysłu. Bądź częścią tej (R)ewolucji!

Dowiedz ię więcej i zarejestruj się TUTAJ

konferencja-grafika-900-x-600-px

Reportaże

Forum