Data:
-
Miejsce:
Stadion PGE Narodowy, Al. Ks. J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa, Polska
Organizator:
DPS Software Spółka z o.o., Postępu 6, 02-676 Warszawa, PL
Tel.:
+48 691 100 357
Fax:
+48 22 651 67 77
www:
www.dps-software.pl
e-mail:
jbator@dps-software.pl
Zarezerwuj hotel

17 października na stadionie PGE Narodowy odbędzie się  XVII edycja DPS FORUM – Konferencji Nowoczesnych Technologii. Jest to jeden z najważniejszych w Polsce eventów poświęconych oprogramowaniu i rozwiązaniom informatycznym dla przemysłu oraz biznesu i największe w Europie spotkanie użytkowników SOLIDWORKS. 

DPS FORUM 2018 to jedno z najgorętszych tej jesieni wydarzeń dla miłośników nowych technologii. Tradycyjnym elementem spotkania będzie premiera nowej wersji SOLIDWORKS 2019 i prezentacja najciekawszych funkcji, dodatków oraz możliwości tego oprogramowania.

Tradycyjnie, jedna z prezentacji należeć będzie do gościa specjalnego. W tym roku będzie to Mirosław Hermaszewski, pierwszy i jedyny jak dotąd Polak, który odbył podróż kosmiczną. Polski kosmonauta wygłosi prelekcję „Znaczenie eksploracji kosmosu dla rozwoju techniki i technologii powszechnego użytku”.

Poza dużą dawką wiedzy, tradycyjnie odbędą się warsztaty z modelowania 3D oraz konkurs MODELMANIA.

Poznamy także laureatów Studenckiego Konkursu Projektowego SOLIDWORKS.

 

Organizator

DPS Software Spółka z o.o.
 

Oficjalny dystrybutor SolidWorks w Polsce. Rozwiązania CAD/CAM/CAE/PDM/PLM dla inżynierów: SOLIDWORKS, SolidCAM, SWOOD, AlphaCAM, Surfcam. Oprogramowanie SOLIDWORKS dla firm i edukacji

Polska