Data:
-
Miejsce:
Siedziba firmy CadXpert, ul. Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków, Polska

Organizator:
CadXpert, Ciepłownicza 23, 31-574 Kraków, PL

Firma CadXpert – dystrybutor przemysłowych drukarek 3D zaprasza na Dni Otwarte w swoim Salonie Druku 3D w Krakowie, przy ul. Ciepłowniczej. Dni Otwarte potrwają w dniach 4-9 listopada od godz. 8 do godz. 19. Wstęp bezpłatny – obowiązuje rezerwacja terminu spotkania.

Dni Otwarte w Salonie Druku 3D to świetna okazja, by umówić się na spotkanie z ekspertem od drukarek 3D w nietypowych godzinach. Specjaliści z krakowskiej firmy będą dostępni od poniedziałku do piątku, od godziny 8:00 aż do godziny 19:00. Jest to przydatne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które prowadzą własny biznes i nie zawsze są dostępni w czasie standardowych godzin pracy biura.

Aby wziąć udział w Dniach Otwartych, należy wypełnić formularz rejestracyjny, podając preferowany dzień i godzinę spotkania. Formularz oraz szczegółowa lista produktów dostępne na stronie: https://cadxpert.pl/aktualnosci/dni-otwarte-w-salonie-druku-3d/

Podczas Dni Otwartych będą dostępne przemysłowe drukarki 3D Stratasys w technologii FDM i PolyJet, a także drukarki 3D MakerBot w tym nowość - METHOD oraz Formlabs Form 3 drukujący w technologii LFS. Odwiedzający będą mogli również poznać skanery 3D: laserowe i światła strukturalnego.

Osoby zainteresowane usługami drukowania 3D lub skanowana 3D mogą liczyć na darmowe konsultacje swoich projektów i pomoc w zakresie doboru odpowiedniej technologii.

dni-otwarte-banner

Dni Otwarte w Salonie Druku 3D

Godziny otwarcia: 8:00 - 19:00

Formularz rejestracyjny: http://bit.ly/dni-otwarte-cadxpert


  Organizator :
CadXpert to autoryzowany dystrybutor Stratasys/MakerBot

CadXpert

CadXpert to autoryzowany dystrybutor Stratasys/MakerBot oraz Formlabs. Oferujemy drukarki 3D, skanery 3D i usługi drukowania 3D w 5 technologiach.