ExpoOPAKOWANIA 2019

Targi Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA_2019

Data:
-
Miejsce:
Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia, Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, Polska
Organizator:
Expo Silesia Sp. z .o.o.
Tel.:
+48 32 788 75 25
Fax:
+48 32 788 75 26
e-mail:
magdalena.dzieciuch@exposilesia.pl
Zarezerwuj hotel

Zapraszamy do udziału w III edycji wydarzenia poświęconego tematyce Opakowań w Przemyśle - Targów Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA, któremu towarzyszyć będzie Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo. Wystawa odbędzie się 20-21 listopada 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Celem targów ExpoOPAKOWANIA jest stworzenie miejsca cyklicznych spotkań, prezentacji i dyskusji producentów opakowań oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu opakowań z ich potencjalnymi odbiorcami - przedstawicielami wybranych gałęzi przemysłu. Jest to wydarzenie całościowo obejmujące rynek opakowań, ważenia i dozowania w ramach którego uczestnicy poznają najnowsze rozwiązania technologiczne oraz produkty i trendy, które stanowić mogą źródło inspiracji i wiedzy na temat dynamicznie rozwijającej się branży.

Poprzednia edycja Targów ExpoOPAKOWANIA i znaczące zainteresowanie tematyką transformacji przepisów prawnych z zakresu gospodarki odpadami w kierunku Gospodarki w Obiegu Zamkniętym (GOZ) potwierdziły, że „żyjemy w erze recyklingu”! W tym roku przyjrzymy się również m.in. wykorzystaniu robotów w produkcji, recyklingowi opakowań oraz wykorzystaniu odpadów jako surowców. Pamiętajmy, że „opakowanie jest dla ludzi i środowiska”, co udowodniła ostatnia edycja targów ExpoOPAKOWANIA.

Do prezentacji podczas wydarzenia zapraszamy m.in.: producentów i dystrybutorów opakowań, maszyn, narzędzi i urządzeń wykorzystywanych w całym cyklu produkcyjnym, zarówno ręcznym jak i zautomatyzowanym, a także dostawców usług i rozwiązań około branżowych.

Zapraszamy do odwiedzenia producentów i  przedstawicieli przedsiębiorstw ze wszystkich sektorów przemysłu, a w szczególności branży: opakowaniowej, automotive, tworzyw sztucznych, introligatorni, logistyki magazynowej, elektrycznej, meblarskiej, e-commerce.


Równolegle z Targami Opakowań i Technologii Pakowania ExpoOPAKOWANIA odbędą się:  Salon Ważenia i Dozowania WAGexpo, Targi Technologii Klejenia ExpoBONDING oraz Salon Taśm i Urządzeń do Taśmowania ExpoTAPE.

Organizator