Data:
-
Miejsce:
Centrum Targowo-Wystawiennicze Expo Silesia, ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec, Polska
Organizator:
Expo Silesia Sp. z .o.o., Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec ,PL
Tel.:
+48 32 78 87 519
Fax:
+48 32 78 87 526
www:
www.exposilesia.pl
e-mail:
agnieszka.miklas@exposilesia.pl
Zarezerwuj hotel

INDUSTRYmeeting - innowacyjne technologie i rozwiązania przemysłowe

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji wydarzenia dedykowanym innowacyjnym produktom i rozwiązaniom - Targach Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting, które odbędzie się w dniach 20-21 lutego 2018 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu.

Aglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce. Zlokalizowanie INDUSTRYmeeting w jego centrum to nasz niepodważalny atut. To właśnie tu, na południu kraju, liderzy rynku posiadają swoje kluczowe zakłady produkcyjne: maszynowe, motoryzacyjne, związane z techniką grzewczą i instalacyjną czy urządzeniami AGD.

Zespół Expo Silesia z sukcesem od lat realizuje w tym regionie specjalistyczne targi branżowe, m.in.:  TOOLEX oraz ExpoWELDING. Nasze bogate doświadczenie wykorzystujemy tym razem tworząc nową formułę kolejnego wydarzenia, dedykowanego kluczowym technologiom przemysłowym, obejmującym: cięcie, szlifowanie, wykrawanie, lutowanie i zgrzewanie, technologie kompozytowe i pomiarowe, pneumatykę, automatykę i hydraulikę oraz BHP, utrzymanie ruchu i badania nieniszczące.

 

Organizator