Innoform 2021

Wydarzenie Online Branży Narzędziowo-Przetwórczej INNOFORM 2021

Data:
-
Miejsce:
Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze, Gdańska 187, 85-674 Bydgoszcz, Polska
Organizator:
Targi w Krakowie Sp. z o.o., Galicyjska 9, 31-586 Kraków, PL
www:
innoform.pl

W odpowiedzi na aktualną sytuację epidemiologiczną organizatorzy Targów INNOFORM zapraszają na branżowe wydarzenie w formule on-line, które odbędzie się w dniach 20 - 22 kwietnia 2021 r.

Jak zawsze zapewniamy najwyższy poziom merytoryczny spotkań w ramach międzynarodowej konferencji poświęconej zagadnieniom ECO-DESIGN oraz Circular Economy.

Wydarzenia jak co roku, dopełni Giełda Kooperacyjna, będąca przestrzenią biznesowych rozmów i finalizacji transakcji, która od pierwszej edycji połączyła trzystu przedsiębiorców.

Trzeciego dnia odbędą się prezentacje biznesowe firm przedstawiające najnowsze usługi i produkty powiązane z branżą narzędziową, będące doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i zapoznania się z nowoczesnymi technologiami.

Targi INNOFORM® 2021, to trzydniowa arena prezentacji innowacyjnych produktów i najnowszych rozwiązań technologicznych w międzynarodowym gronie, to najlepsza i najbezpieczniejsza możliwość udziału w wydarzeniach dedykowanych branży, pozwalających zdobyć przewagę konkurencyjną.

Organizator

Reportaże

Forum