Innoform 2025

7. Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego Innoform 2025

Data:
-
Miejsce:
Bydgoskie Centrum Targowo - Wystawiennicze, Gdańska 187, 85-674 Bydgoszcz, Polska
Organizator:
Targi w Krakowie Sp. z o.o., Galicyjska 9, 31-586 Kraków, PL
Tel.:
+48 506 038 142
www:
innoform.pl
e-mail:
imiolczyk@targi.krakow.pl

Targi Innoform to jedyne w Polsce targi adresowane do branży formierskiej, organizowane w sercu polskiej Doliny Narzędziowej – Bydgoszczy.

Rokrocznie odwiedzane przez właścicieli, kadrę zarządzającą i techniczną, wykorzystujących technologie obróbki narzędziowej i przetwórstwa tworzyw sztucznych w zakładach produkcyjnych.

Dotychczasowe edycje potwierdziły olbrzymie zapotrzebowanie na taką właśnie imprezę targową, szczególnie wśród przedsiębiorców z Polski północnej i środkowej. Największym atutem imprezy jest szeroka oferta Wystawców, którzy prezentują swoje najnowsze produkty i usługi dla branży. Równie istotny jest program merytoryczny na który jak co roku złożą się dyskusje na najważniejsze dla branży tematy. Dużą popularnością cieszy się Strefa Usług Przemysłowych. To propozycja szczególnie polecana firmom, które świadczą usługi w zakresie produkcji form, obróbki materiałów, regeneracji narzędzi czy remontów maszyn i posiadają wolne moce produkcyjne oraz … są gotowe przyjąć nowe zlecenia!

Organizator