MSV 2024

Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV

Data:
-
Miejsce:
Centrum Wystawiennicze w Brnie, Výstaviště 1, 603 00 Brno-střed, Czechy
Organizator:
Veletrhy Brno a.s. (Targi Brno S.A.) Výstaviště 1 603 00 Brno-střed Czech Republic
Tel.:
+420 541 152 926
Fax:
+420 541 153 044
www:
www.bvv.cz
e-mail:
msv@bvv.cz
Zarezerwuj hotel

Międzynarodowe Targi Maszynowe to najbardziej znaczące targi przemysłowe w Europie Środkowej z corocznym uczestnictwem ponad 1 600 wystawców i 80 000 odwiedzających. Z zagranicy przyjeżdża ponad 50 % wystawców i 16 % odwiedzających.

Odwiedzający to zazwyczaj specjaliści, prawie osiemdziesiąt procent odwiedzających ma wpływ na decyzje dotyczące inwestycji, jedna trzecia należy do wyższej kardy kierowniczej.

Głównym tematem MSV jest Przemysł 4.0 oraz zakład cyfrowy, a więc cyfryzacja produkcji, jeden z głównych kierunków procesu innowacyjnego. Do dalszych podkreślonych tematów należy gospodarka o obiegu zamkniętym – postępowanie ze źródłami materialnymi. Chodzi o trend, który jest jednym z priorytetowych obszarów rozwoju zrównoważonego, a przemiana przemysłu oraz handlu będzie zmierzała właśnie w tym kierunku.

MSV jest tradycyjnie poświęcana znaczna uwaga mediów, akredytowanych jest ponad 260 dziennikarzy. Częścią targów jest wysokiej jakości program towarzyszący składający się z konferencji specjalistycznych, seminariów i warsztatów dot. aktualnych tematów technicznych, handlowych i ekonomicznych.

Reportaże

Forum