Maintenance

10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – Maintenance

Data:
-
Miejsce:
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków, Galicyjska 9, 31-586 Kraków, Polska
Organizator:
Targi w Krakowie Sp. z o.o., Galicyjska 9, 31-586 Kraków, PL
Tel.:
.:+48 12 651 95 24
Fax:
ciastek@targi.krakow.pl
www:
mtc.krakow.pl
e-mail:
+48 12 651 95 22
Zarezerwuj hotel

2-3 października 2019 r. w EXPO Kraków odbędą się unikatowe w skali Polski i Europy targi przemysłowe: 10. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – MAINTENANCE. Jest to jedyna impreza targowa w Polsce, mająca na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii i metod służących zapobieganiu nieplanowanym przestojom oraz polepszeniu efektywności produkcji zakładów przemysłowych. Od pierwszej edycji prezentowane na targach rozwiązania techniczne pomagają spełniać coraz wyższe wymagania niezawodności i efektywności stawiane przed Służbami Utrzymania Ruchu w dobie IV rewolucji przemysłowej.

Dopełnieniem oferty targowej jest konferencja "Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu". Jej uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć wiedzę dotyczącą dobrych praktyk inżynierskich i produkcyjnych stosowanych w polskim i europejskim przemyśle.

Targi MAINTENANCE odwiedzają specjaliści ze wszystkich gałęzi przemysłu. Ogromną zaletą targów jest właśnie różnorodność branż, a także profesjonalizm gości, którzy wiedzą czego szukają i w jakim celu przychodzą na targi. 

Lokalizacja imprez w Krakowie, świetna organizacja i przede wszystkim obecność międzynarodowych wystawców prezentujących najciekawsze produkty i usługi sprawia, że zainteresowanie targami rośnie z każdym rokiem. Potwierdzeniem są liczby. Na poprzedniej edycji Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE swoją ofertę zaprezentowało ponad 200 wystawców z całego świata, których odwiedziło 2600 profesjonalnych zwiedzających.

Równolegle do Targów MAINTENANCE odbywać się będą Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynownia i Transportu Materiałów Sypkich SYMAS®.

Organizatorem Targów MAINTENANCE jest firma Targi w Krakowie Sp. z. o.o.

Targi odbędą się w EXPO Kraków

Organizator