Parts4Cleaning

Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej&EXPO Parts4Cleaning

Data:
-
Miejsce:
Hotel "Dębowiec", Armii Krajowej 220, 43-316 Bielsko-Biała, Polska
Organizator:
Parts4cleaning Sp. z o.o. Al. Armii Krajowej 220, pawilon 1 /109 A 43-316 Bielsko-Biała
www:
technical-cleanliness-forum.com
Zarezerwuj hotel

Czystość techniczna komponentów zgodnie z wymaganiami norm VDA 19 i ISO 16232 to obecnie jeden z najważniejszych tematów w firmach produkujących części dla branży samochodowej i lotniczej. Wprowadzenie jej i utrzymanie w procesie produkcyjnym stanowi nie lada wyzwanie. Jak to zrobić?

Podczas forum specjaliści z branży produkcyjnej, inżynierowie procesu, managerowie działów i dyrektorzy produkcji  spotkają się z dostawcami maszyn, usług i technologii, które służą zapewnieniu czystości technicznej zgodnie z wymaganiami norm VDA 19 i ISO 16232 w procesie produkcji i montażu. Spotkania podczas dwóch dni forum odbywają się w formie prezentacji najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań w ramach paneli tematycznych, które prowadzą partnerzy branżowi forum, eksperci w swoich dziedzinach. Forum to przede wszystkim okazja do zdobycia know-how od ekspertów na bazie już zrealizowanych projektów.

Zapisz się już dziś i skorzystaj z możliwości jakie daje spotkanie podczas I Międzynarodowego Forum Czystości Technicznej&Expo Parts4Cleaning, które odbędzie się w dniach 14-15.05.2020 r. w Bielsku-Białej, w Hotelu „Dębowiec”, al. Armii Krajowej 220.

Rejestracja na stronie: www.technical-cleanliness-forum.com