Data:
-
Miejsce:
Mineralnye Vody , Pyatigorsk, Rosja

Organizator:
Unit C, Toronto House Surrey Quays Rd London UK SE16 7AJ
Tel.:
+44 207 394 30 90
www:
polymerrussia.com
e-mail:
events@vostockcapital.com

Polimery Rosji i WNP: Budowa i Modernizacja Zakładów Pracy jest profesjonalną platformą, która połączy producentów polimerów syntetycznych i materiałów polimerowych, inicjatorów projektów inwestycyjnych w przemyśle polimerowym, regulatorów, licencjodawców technologii produkcji, deweloperów, producentów i dostawców urządzeń, firm inżynieryjnych i projektowych, dostawców usług. Uczestnicy projektu omówią największe projekty inwestycyjne oraz możliwości zwiększenia efektywności istniejących obiektów.

Najważniejsze wydarzenia kongresu:

Wizyta w fabryce Stavrolen Prosuction. Delegaci zapoznają się z efektami modernizacji, dalszymi planami rozwoju i rozbudowy mocy produkcyjnych.

Studia przypadków. Efektywne strategie rozwoju projektów budowlanych i modernizacyjnych: planowanie, projektowanie, wybór wykonawców, licencjodawców, dostawców usług i sprzętu, terminowe opracowywanie projektów w zależności od budżetu, ograniczanie ryzyka związanego z projektowaniem i rozwojem.

Podejście programowe - innowacyjne technologie licencjodawców w zakresie budowy i modernizacji projektów dotyczących produkcji polimerów bazowych, kauczuków syntetycznych, nici, włókien, tworzyw konstrukcyjnych, żywic polimerowych.

Poprawa wydajności produkcji: konserwacja, inspekcja i przedłużenie żywotności, efektywność energetyczna, automatyzacja i wiele innych.

Dyskusja dyrektorów technicznych - możliwość zadania pytań swoim odpowiednikom z Rosji i WNP.

Prezentacja głównych projektów inwestycyjnych w zakresie produkcji polimerów syntetycznych i materiałów polimerowych w Rosji i WNP w latach 2020-2030.

Debata strategiczna liderów branży. Władze, producenci polimerów i inicjatorzy projektów będą się zastanawiać nad perspektywami rozwoju przemysłu polimerowego.

Prezentacje technologiczne liderów przemysłu oraz prezentacja najnowszych technologii i urządzeń.

30+ godzin nieformalnych kontaktów biznesowych. Spotkania, lunche biznesowe, przerwy kawowe, bankiet i wiele więcej.