Data:
-
Miejsce:
Expo Kraków, Galicyjska 9, Kraków, Polska

Organizator:
Targi w Krakowie Sp. z o.o., Galicyjska 9, 31-586 Kraków, PL
www:
symas.krakow.pl

Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - SYMAS®  są spotkaniem, które w sposób kompleksowy przedstawia technologie związane z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych. Ze względu na szerokie zastosowanie tych technologii, targi co roku odwiedzane są przez przedstawicieli niemalże każdej gałęzi przemysłu.

Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji - MAINTENANCE to spotkanie mające na celu przedstawienie w sposób kompleksowy rozwiązań usprawniających funkcjonowanie linii produkcyjnych, poprawę jakości pracy oraz wydajności zakładów przemysłowych.

Na  Targach zaprezentują się producenci i dostawcy takich rozwiązań jak:
diagnostyka, monitorowanie i regulacja; mechanika; wyposażenie warsztatu zakładowego; materiały eksploatacyjne i chemia techniczna; elektryka i elektrotechnika; automatyka i robotyka; hydraulika i pneumatyka; urządzenia transportu i logistyki wewnątrzzakładowej; przemysłowe rozwiązania IT dla działów produkcji i utrzymania ruchu; bezpieczeństwo przemysłowe, oświetlenie przemysłowe.


550x75px-plastech-newsletter


  Organizator :
Organizator imprez targowych

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Organizator imprez targowych