The 9th ICIS World Polyolefins Conference

Data:
-
Miejsce:
Ritz-Carlton Hotel Vienna, Schubertring 5-7, 1010 Wiedeń, Austria
Organizator:
ICIS - Independent Commodity Intelligence Services, 99 Bishopsgate, EC2M 3AL London, GB
Tel.:
+44 20 8652 3335
www:
www.icis.com
e-mail:
events.registration@icis.com

Współpracuj z ekspertami ICIS i liderami branży polietylenu (PE) i polipropylenu (PP) w celu omówienia najważniejszych globalnych i regionalnych wyzwań rynkowych. Uzyskaj pogląd na aktualną dynamikę globalnego rynku, podaży i nierównowagi popytu na poliolefiny pierwotne. Poruszaj się po zmieniającym się środowisku poliolefin w obiegu zamkniętym, aby ocenić potencjalny wpływ na bieżącą działalność biznesową. Oceń kluczowe trendy w branży, by odkryć swoją zwycięską strategię dostosowania i sprostania przyszłym wyzwaniom rynkowym. Podczas tego dwudniowego wydarzenia nie tylko skorzystasz z możliwości wysłuchania naszych ekspertów, ale także wykorzystasz istniejące kontakty branżowe poprzez dedykowane sesje networkingowe. Dostęp do sesji oddajemy do dyspozycji już przed wydarzeniem, aby jak najlepiej wykorzystać czas na miejscu, dlatego dajemy Ci dostęp do Event Networking Platform zarówno przed przyjazdem, jak i po zakończeniu konferencji, umożliwiając kontynuowanie rozmów poza wydarzeniem.

Najważniejsze punkty programu:

  • Analiza rynku produktów końcowych i badanie trendów zakupowych konsumentów, które kształtują popyt na poliolefiny pierwotne i z recyklingu.
  • Zmiany w globalnych i regionalnych możliwościach: zbadaj obecną dynamikę podaży pierwotnego polietylenu i polipropylenu.
  • Rozwój technologiczny: Omów pojawiające się technologie recyklingu poliolefin, w tym recykling chemiczny i innowacje poprawiające identyfikowalność.
  • Współpraca w łańcuchu wartości: zbadaj, w jaki sposób branża może współpracować, aby przyspieszyć gospodarkę o obiegu zamkniętym.
  • Nowe spojrzenie na wyzwania związane z łańcuchem dostaw: zbadaj obecne zakłócenia logistyczne i uzyskaj wgląd w strategie stosowane przez interesariuszy w celu optymalizacji transportu.
  • Aktualizacje przepisów: zbadaj kluczowe trendy legislacyjne i odkryj, w jaki sposób decydenci wykorzystują procesy dekarbonizacji, aby kształtować przyszłość branży.

Link do rejestracji


networking

<