Warsztat Mistrza z Szymonem Ziębą

Data:
-
Miejsce:
Hotel Arche, Oleńki 20, 42-202 Częstochowa, Polska
Organizator:
Plastigo, Bór 77/81, 42-200 Częstochowa, PL
Tel.:
+48 608 284 489
www:
www.plastigo.pl
e-mail:
szkolenia@plastigo.pl

Już 23 marca 2023 po raz piąty Częstochowa na jeden dzień zamieni się w stolicę polskiego przetwórstwa tworzyw sztucznych. Warsztat Mistrza z Szymonem Ziębą to wydarzenie przyciągające uwagę dziesiątek uczestników chcących poszerzyć swoją wiedzę z zakresu wtryskiwania.

Tegoroczny wykład pt. "Optymalizacja i kontrola parametrów procesu wtryskiwania" urozmaicony zostanie krótkimi prelekcjami w tematach takich jak:

  • Tworzywa sztuczne a ich przetwórstwo - co pomaga, a co przeszkadza / dr hab. inż. Przemysław Postawa, prof. PCz
  • Polimery biodegradowalne – wybór czy konieczność? / dr hab. Piotr Rychter, prof. UJD
  • Jakie oszczędności przynosi automatyzacja produkcji / Adrian Kamiński, Plastigo

Podczas tegorocznego wykładu Szymona Zięby pojawią się kwestie takie jak: układy uplastyczniające i parametry uplastyczniania, technologiczność wyrobów z tworzyw sztucznych, jakość wyrobów wtryskiwanych i efektywność produkcji, kontrola wyrobów i powtarzalność parametrów wtryskiwania oraz monitorowanie i optymalizacja procesu wtryskiwania.

Wiedza zdobyta w trakcie kilkudziesięciu lat doświadczenia zarówno na produkcji jak i w Laboratorium Zakładu Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych Politechniki Warszawskiej sprawia, że Szymon Zięba to niewątpliwy autorytet w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

- Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń już teraz, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Dzięki poprzednim edycjom i charyzmie Pana Szymona jest to wyjątkowe Wydarzenie, które zajęło silną pozycję na liście corocznych wydarzeń branżowych także zapraszamy bardzo serdecznie - podsumowuje Katarzyna Pichlak, Koordynator Szkoleń w Plastigo.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znaleźć można na stronie www.plastigo.pl lub pod numerem 608 284 489.


wm-zdjecie

Organizator

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81