60-lecie Międzynarodowych Targów Maszynowych MSV

60-lecie Międzynarodowych… Międzynarodowe Targi Maszynowe MSV świętują okrągłą 60-tą rocznicę nowym logotypem, unikatową wystawą legend przemysłu czechosłowackiego, ale przede wszystkim olbrzymią liczbą 1650 zgłoszonych firm. Od 1 do 5 października 2018 roku na zwiedzających brneńskie Centrum Wystawienniczym czeka przegląd najnowocześniejszych technologii pawilonach wypełnionych do ostatniego metra kwadratowego.

- Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Maszynowych cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Firmy starają się jak najlepiej zaprezentować, dlatego zamówiły większe powierzchnie. Już od czerwca pawilony są wyprzedane, wolne powierzchnie są dostępne tylko na powierzchni zewnętrznej a na miejsca w pawilonach mamy listę oczekujących - mówi dyrektor projektu Radmila Svobodová.

Równolegle z jubileuszową 60. edycją Międzynarodowych Tragów Maszynowych MSV odbędzie się pięć technologicznych imprez targowych, które zawsze powracają do brneńskiego Centrum Wystawienniczego w latach parzystych. IMT to przegląd obrabiarek i formierek, Fond-Ex ukierunkowany jest na odlewnictwo, Targi Welding na spawalnictwo, ProFintech zaprezentuje technologie wykorzystywane w obróbce powierzchniowej a Plastex to targi tworzyw sztucznych, gumy i kompozytów. Tych sześć imprez targowych łącznie wypełni całe Centrum Wystawiennicze a organizatorzy oczekują przyjazdu do Brna 1650 firm z 33 krajów całego świata.

Podobnie jak w latach ubiegłych mniej więcej połowa wystawców przybędzie z zagranicy. Najwięcej z Niemiec. Licznie reprezentowana będzie Słowacja, a także Włochy oraz Austria. W tym roku spodziewany jest bardzo duży udział Rosji, która zaprezentuje się poprzez swoje regiony, a największy wystawca firma Rosatom zajmie jedną czwartą powierzchni pawilonu Z. Taką samą powierzchnię w pawilonie Z zajmą firmy z Chin a w pawilonie A1 uwadze zwiedzających na pewno nie umknie produkcja przemysłowa Tajwanu. Zapowiedziały się również liczne zagraniczne delegacje, konkretnie ze Słowacji, Chin, Francji, Włoch, Austrii, Korei, Rosji oraz Tajwanu. Tradycyjnie już pojawi się oficjalna ekspozycja niemieckiej Bawarii oraz trzech landów centralnych Niemiec - Saksonii, Turyngii oraz Saksonii Anhalt - pod wspólnym tytułem "Mitteldeutschland".

Nowy motyw graficzny na 60-lecie Targów

Koło zębate, niebieski i czerwony kolor, strzałki, a w środku litery MSV - czeski skrót, który dobrze zna i z którego korzysta cały świat maszynowy. Nowa grafika Międzynarodowych Targów Maszynowych świadomie nawiązuje do kultowych plakatów z lat sześćdziesiątych, jest zarazem nowoczesna, ponadczasowa, interesująca oraz dostosowana do aplikacji online. Tegoroczna 60. edycja Targów MSV zasługuje na taki prezent, ponieważ będzie wyjątkowa - czechosłowacka, zarówno trochę retro jak i bardzo futurystyczna.

msv


Czytaj więcej:
Targi 1117