75 lat firmy Georg Utz - Ludzie, siła relacji

75 lat firmy Georg Utz - Ludzie…

Grupa Utz obchodzi w tym roku swoje 75. urodziny. Oprócz dalekowzroczności w planowaniu biznesu, przewagi technologicznej i obecności blisko klienta, to kultura interakcji międzyludzkich tworzy sukces i ciągły rozwój Grupy. "Traktuj ludzi po ludzku" - to motto jest od lat główną siłą napędową firmy. Idea stojąca za tym mówi: Ostatecznie to pracownicy Utz kształtują firmę i czynią ją wyjątkową dzięki opartej na wzajemnym szacunku interakcji oraz spójności działań.Inspirująca kultura korporacyjna Utz

Pracownicy Utz szanują wartości firmy, które oparte są na pracy zespołowej, docenianie ich wyników i tworzenie więzi w "rodzinie Utz". Obejmuje to jasne formułowanie i omawianie problemów oraz politykę otwartych drzwi. Częścią tożsamości Utz jest także  łączenie indywidualnych talentów i zaangażowania pracowników z siłą innowacji i najnowocześniejszymi technologiami.

Praca w Utz robi różnicę na stanowiskach wszystkich poziomów - dzięki szerokim możliwościom rozwoju zawodowego i poczuciu osiągania wspólnych celów. Ponadto w firmie istnieje atrakcyjny system wynagradzania oraz dodatków pozafinansowych. O wiele ważniejsze jest jednak emocjonalne przywiązanie do firmy – często przez całe życie zawodowe – tworzone przez dobre relacje w zespołach, docenianie efektów pracy a także imprezy integracyjne.

gala-utz75


Miłą okazją do takiego świętowania na dużą skalę w roku 2022 są 75. urodziny Grupy Utz. Po przerwie spowodowanej pandemią pracownicy z niecierpliwością czekali na możliwość spotkania „na żywo” z kolegami ze wszystkich spółek Utz. Nasz wspólny jubileusz 75-lecia Grupy Utz świętowaliśmy w dniach 27-29 maja 2022 w Europa-Park (w Rust, Niemcy) a za organizację tego wydarzenia odpowiedzialna była spółka polska, która słynie w środowisku Utz jako najlepszy organizator imprez. W jednym z najlepszych tematycznych parków rozrywki w Europie spotkało się blisko siedmiuset pracowników firmy z 7 krajów i 3 kontynentów. Za nami wspaniały, trzydniowy festiwal radości, rozrywki, poznawania różnych kultur i odkrywania dawno zapomnianych emocji, a także wspaniała Gala jubileuszowa Utz75, podczas której mieliśmy okazję powrotu do korzeni firmy i jej wieloletniego zaangażowania w projekty sprzyjające ochronie środowiska, oraz projekty społeczne. Podczas święta Utz nie zabrakło również tak ważnych tematów jak wsparcie Grupy Utz dla objętej wojną Ukrainy oraz wsparcie firmy dla dotkniętej powodzią w lipcu 2021 doliny Ahr w Niemczech - umacniające nasze poczucie wspólnoty oraz budowanie więzi międzyludzkich i solidarności społecznej.

utz75-visual-people