800 tys. zł na udział w międzynarodowych targach

800 tys. zł na udział w międzynarodowych…

Dofinansowanie, w ramach którego mikro, małe i średnie firmy mogą m.in. wziąć udział w międzynarodowych wydarzeniach wystawienniczych proponuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Targi Kielce zapraszają przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw do udziału w webinarium pn. „Internacjonalizacja MŚP”, które odbędzie się w piątek, 16 kwietnia od 10:00 do 11:00. Wydarzenie transmitowane będzie na kanale Facebook i YouTube Targów Kielce. Podczas webinarium będzie można dowiedzieć się więcej o dofinansowaniu, jakie oferuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Wśród zadań, które będzie można realizować za pozyskane środki znajduje się m.in. udział w międzynarodowych targach, wystawach lub misjach gospodarczych. 

W spotkaniu wezmą udział dr Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce oraz Joanna Werner, doradca ds. projektów inwestycyjnych w firmie świadczącej usługi doradztwa gospodarczego ADM Group. 

- Podczas spotkania uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób wypełnić wniosek, jakie należy przygotować dokumenty oraz jakie warunki należy spełnić, aby móc starać się o dofinansowanie, które może wynieść nawet 800 000 zł – mówi dr Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce. 

Celem konkursu Internacjonalizacja MŚP jest sfinansowanie kosztów wprowadzenia na nowe rynki zagraniczne produktów lub usług firm działających na obszarze województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego.

Pula środków w konkursie to 50 000 000 zł. 

tk-msp-in-1200-x-627-px-1

Aktualność o webinarze pod linkiem: https://www.targikielce.pl/o-firmie/aktualnosci/targi-kielce-o-mozliwosci-pozyskania-dofinansowania-przez-wystawcow,19077 

Zarejestruj się:  https://www.targikielce.pl/webinar-internacjonalizacja-msp-formularz


Czytaj więcej:
Targi 1283