ARBURG na targach PIAE Europe 2018

ARBURG na targach PIAE Europe…
Firma ARBURG po raz pierwszy weźmie udział w kongresie PIAE (Plastics In Automotive Engineering) Europe 2018, wcześniej znanym pod nazwą „Tworzywa sztuczne w budowie samochodów”. 14 i 15 marca 2018 roku firma ARBURG weźmie udział jako wystawca i referent w największym na całym świecie kongresie VDI dla branży motoryzacyjnej.

Projekt ProLemo: silniki o lekkiej konstrukcji dla pojazdów elektrycznych

W dniu 14 marca 2018 dr Thomas Walther, kierownik działu ds. techniki zastosowania w firmie ARBURG, wygłosi wykład na temat „ProLemo - technologia produkcji dla konceptu silników o lekkiej konstrukcji”. W projekcie ProLemo wielu partnerów pracuje nad technikami produkcji wydajnych silników o lekkiej konstrukcji dla pojazdów elektrycznych. Projekt ten zajmuje się m.in. produkcją masową części z wypełnionych metalem surowców polimerowych. Projekt okazał się tak pomyślny dla wszystkich uczestników, że nastąpiło już zgłoszenie odpowiednich patentów.

Obszerna oferta motoryzacyjna

Na stanowisku firmy ARBURG w foyer centrum kongresowego osoby odwiedzające będą miały możliwość zapoznania się z obszerną ofertą dla sektora motoryzacyjnego. Filmy wideo przedstawiają zastosowanie specjalnych wtryskarek ALLROUNDER i urządzeń „pod klucz” oraz systemu do przemysłowej produkcji dodatków - freeformer. Ponadto liczne produkty podkreślają przykładowo duży zakres możliwości oferowanych przez rozwiązania techniczne ARBURG dla branży motoryzacyjnej.

Źródło: ARBURG


Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233