Abplanalp daje maszyny w leasing

Abplanalp daje maszyny w leasing
Firma Abplanalp Consulting we współpracy z Deutsche Leasing Polska S.A. przygotowała specjalną propozycję dla wszystkich zainteresowanych działalnością w branży tworzyw sztucznych.

Oferta leasingowa Haas Capital ma pomóc potrzebującym w pozyskaniu niezbędnych obrabiarek. Jest skierowana do tych odbiorców, których aktualnie nie stać na kupno sprzętu, a mają na tyle dużo zamówień, że nowe urządzenia są niezbędne do rozpoczęcia produkcji.

Żeby nie musieli tracić klientów Abplanalp Consulting przygotował dla nich specjalną ofertę biznesową. W ramach leasingu Haas Capital firma gwarantuje dostarczenie potrzebnej maszyny. Co ważne leasingobiorca zwolniony jest z obowiązków dokonywania przedpłat i opłat wstępnych. Oferta dotyczy wyłącznie obrabiarek firmy Haas, której Abplanalp Consulting jest przedstawicielem.

Leasing - operacyjny lub finansowy - może być zawarty na trzy, cztery lub pięć lat. Pierwsza rata jest płacona dopiero wtedy, gdy obrabiarka jest już zainstalowana i dzięki niej odbywa się produkcja.

Czytaj więcej: Leasing 14 Obrabiarki 54

brak
 

Haas, cnc, obróbka cnc, obrabiarki cnc, obrabiarki sterowane numerycznie, obrabiarki ciężkie,

Polska


Reportaże

Forum

Jackoos_899

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-09-16

Iebm

Kilka pytań dotyczących procesu wtryskowego i wtryskarek. 2021-09-01

Yellow

Problem z rozbryzgami 2021-07-15

Bentor

Własna firma produkcyjna 2021-06-04

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09