Albis wyłącznym dystrybutorem kopoliestrów Eastman we Francji i w Polsce

Albis wyłącznym dystrybutorem…

Od 1 marca 2019 roku Albis Plastic będzie wyłącznym dystrybutorem kopoliestrów Eastman Chemical we Francji i w Polsce. Od ponad 20 lat firma z Hamburga utrzymuje ścisłą współpracę z Eastmanem w wielu innych krajach europejskich, w tym w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Skandynawii, zaś rozszerzenie dystrybucji na Francję i Polskę jest naturalnym przedłużeniem istniejących relacji.

- Bardzo interesujący asortyment Eastman jest cennym dodatkiem do portfolio Albis. Idealnie wpisuje się w naszą filozofię oferowania naszym klientom możliwie najlepszych rozwiązań - powiedział Ian Mills, CSO w Albisie. - Portfolio obejmuje produkty z serii Glass Polymer, przeznaczone do opakowań kosmetycznych oraz stosowane w medycynie kopoliestry Tritan.

- Albis jest uznanym partnerem strategicznym i ma idealną pozycję, aby rozszerzyć zasięg naszej marki we wszystkich głównych segmentach na rynkach farancuskim i polskim. Dzięki ścisłej współpracy z Albisem jako partnerem handlowym w tym obszarze, podkreślamy naszą ogólnoeuropejską strategię sprzedaży, tak abyśmy mogli działać poza naszym dotychczasowym zasięgiem - powiedział Reinier de Graaf, dyrektor ds. tworzyw specjalistycznych w regionie EMEA w koncernie Eastman.

Źródło: Albis PlasticCzytaj więcej: Umowy 131 Rynek 847 Polimery 103Reportaże

Forum

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2019-09-04

Bercik88

Program do ewidencji i napraw form wtryskowych 2019-09-02

Tipen1

Wytłaczarka HDPE, przegrzewa. 2019-07-25

Yellow

Problem z plastyfikacją PS 2019-07-14

Yellow

Docisk agregatu w maszynach hydraulicznych Engel. 2019-06-28