Ampacet przedstawia muśniętą promieniami słońca kolorową kolekcję Smoothies

Ampacet przedstawia muśniętą…

Ampacet wprowadza kolekcję Smoothies, barwników odzwierciedlających naturalne składniki sześciu mieszanek owocowych w mocnych kolorach, które ostatnio dominują na wybiegach. W kolekcji dominuje przesłanie zdrowia i eskapizmu.

Termin „smoothie” pojawił się po raz pierwszy na początku XX wieku. Jednak dopiero w latach 30-tych i po wprowadzeniu do użytku blenderów był on używany w odniesieniu do odżywczego napoju. Niemal 100 lat później, smoothie wciąż przywołuje na myśl relaksujące i zdrowe wytchnienie od codzienności.

Początkowo cukierkowe pastele przeznaczone były dla sektora żywności i napojów. Teraz również mogą nadawać łagodny, ale wyrazisty wygląd artykułom formowanym metodą wtryskową, w tym w branży zdrowia, urody, higieny osobistej i artykułów gospodarstwa domowego.

Sześć kolorów składających się na kolekcję Smoothies to: Strawberry Soul, czyli bogata kompozycja czerwieni; Pitaya Fusion, czyli odcienie słodkiego, cukierkowego różu; Blueberry Swirl, bogate, strukturalne błękity; Papaya Mania, czyli słoneczny pomarańczowy; orzeźwiający żółty Pineapple Twist oraz Kiwi-Licious, czyli pobudzająca zieleń.

Więcej informacji na temat Ampacet Smoothies, można uzyskać, wysyłając wiadomość na adres e-mail marketing.europe@ampacet.com

smoothies-press

Czytaj więcej:
Barwniki 114