Ampacet uruchamia nową kolekcję efektów specjalnych "Stone Island"!

Ampacet uruchamia nową kolekcję…

Ampacet, wiodący globalny dostawca koncentratów barwiących i dodatków modyfikujących, oferujący innowacyjne rozwiązania dla przemysłu tworzyw sztucznych, prezentuje nową kolekcję efektów specjalnych "Stone Island".

Kolekcja “Stone Island” inspirowana jest różnorodnością natury i może być wyobrażona w nieograniczonej liczbie kolorów i wzorów. Subtelne odwzorowanie struktury kamienia ożywia i tworzy realistyczny efekt 3D.

Ucieknij od nowoczesnego, pełnego pośpiechu życia i zbliż się do dzikiej przyrody. Rozkoszuj się naturą dzięki motywom i barwom do złudzenia przypominającymi wygląd naturalnych materiałów, takich jak drewno, marmur, granit.

Daj się ponieść egzotycznej fascynacji i odkryj magiczny świat oszałamiających kamieni, zapierających dech w piersi pustyń i tajemniczych jaskiń.

Więcej informacji można uzyskać odwiedzając stoiska firmy Ampacet na targach Packaging Innovations Show w Birmingham (UK), stoisko K31; oraz Plastpol lub kontaktując się z firmą pod adresem: marketing.europe@ampacet.com.

Stone Island


Dysponujący 24 zakładami produkcyjnymi zlokalizowanymi w 17 krajach na całym świecie, Ampacet Corporation, założony Nowym Jorku w 1937 roku i obecny w Europie od 1986 roku w  jest globalnym liderem w dziedzinie produkcji masterbatchy.

Ampacet posiada 7 zakładów produkcyjnych w Europie, a jeden z nich znajduje się w Warszawie. Polski zakład zapewnia krajową obecność w regionie i oferuje klientom profesjonalne wsparcie techniczne i analityczne, obejmujące usługę szybkiego doboru kolorów oraz terminowe i elastyczne dostawy.

Ekspertyza techniczna pracowników Ampacet, najnowocześniejsze laboratoria doboru kolorów i zaawansowany prototypowy sprzęt do formowania folii i tworzyw,  gwarantują  doskonałe dopasowanie koloru, odpowiadające wymaganiom klienta.

Źródło: Ampacet