Anwil w superlidze najlepszych marek

Anwil w superlidze najlepszych…

Chemiczna spółka z Grupy Orlen znalazła się w gronie laureatów Business Superbrands 2020. To efekt ugruntowanej pozycji na rynku oraz wysokiej jakości oferowanych produktów - nawozów azotowych, tworzyw sztucznych i chemikaliów. 

Marki, które brały udział w XIV edycji Konkursu "Business Superbrands 2020" zostały poddane szczegółowej weryfikacji. Oceniono ich pozycję rynkową w Polsce, jakość produktów lub usług, jakość relacji B2B oraz innowacyjność i działania CSR. Pod uwagę brano również dynamiczny rozwój marki na rynku polskim i jej siły na tle kategorii.  

- Tytuł Business Superbrands 2020 to dla naszej spółki duże wyróżnienie. Jest to wyraźne potwierdzenie, że Anwil jest silną i rozpoznawalną marką. Wybór naszych produktów wskazuje na przywiązanie do polskiej firmy, która jest obecna na rynku od wielu lat. Rozwijamy spółkę poprzez inwestycje, nie zapominamy też o działaniach prospołecznych. Jestem pewna, że to właściwa droga do budowania dalszej pozycji marki Anwilu i zaufania do niej, czego dowodem jest otrzymany tytuł. Dziękuję także pracownikom, których praca ma duży wpływ na to, jak Anwil jest postrzegany przez konsumentów i ekspertów - powiedziała Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu Anwil S.A. 

Organizacja promująca konkurs Superbrands działa w blisko 90 krajach, gdzie od 25 lat wspiera ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i prezentację studiów przypadku marek, które osiągnęły sukces rynkowy. Laureaci Business Superbrands 2020 to firmy, które cieszą się największym uznaniem oraz renomą, a także legitymują się sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej w poszczególnych branżach. brak
 

Producent polichlorku winylu, nawozów azotowych, granulatów i płyt z PCW, Polanvil, Anwidur®, Anwipor® oraz wodorotlenku sodu

Polska


Reportaże

Forum

Karol83

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-02-28

Alphaplast

Zatykanie systemów gorących kanałów. 2021-02-16

Mariuszklodz

Własna firma produkcyjna 2021-01-14

Erni43l

Poszukiwany/poszukiwana: osoba z wiedzą o recyklingu PET 2021-01-13

Piotrekente

Czas cyklu 2021-01-01