Anwil z tytułem Ambasadora Złotej Setki Pomorza i Kujaw

Anwil z tytułem Ambasadora…

Podczas 25. edycji Złotej Setki – oprócz rankingu podsumowującego biznesowe dokonania firm w regionie kujawsko-pomorskim, organizatorzy przedstawili także laureatów specjalnego tytułu, wręczanego na okoliczność ćwierćwiecza zestawienia. Wśród nich była chemiczna spółka z Grupy Orlen - Anwil S.A. 

Zestawienie najaktywniejszych biznesowo firm w kilku kategoriach, od największych po małe, co roku wraz z partnerami przygotowuje redakcja „Gazety Pomorskiej”.Z okazji jubileuszowej edycji organizatorzy przyznali tytuły „Ambasadorów 25-lecia Złotej Setki Pomorza i Kujaw”. Trafiły one do firm, które w 25 edycjach rankingu w kategoriach stałych najczęściej zajmowały miejsca w pierwszej dziesiątce. Wśród sześciu podmiotów uhonorowanych tytułem znalazł się Anwil S.A., największy pracodawca w regionie.

- Skalę biznesowej działalności i bogatych rynkowych doświadczeń AnwilU pokazuje obecność w zestawieniach Złotej Setki. Anwil zawsze był i niezmiennie pozostaje liderem gospodarczym w naszym regionie. Kolejnym potwierdzeniem tej roli jest przyznany tytuł Ambasadora 25-lecia Złotej Setki Pomorza i Kujaw, za co w imieniu firmy i jej pracowników serdecznie dziękuję – powiedziała Agnieszka Żyro, prezes zarządu Anwil S.A.

Pierwsze podsumowanie rankingu dotyczyło wyników osiągniętych w 1996 roku. Wówczas trzecie miejsce zajęły Zakłady Azotowe Włocławek. W kolejnych edycjach,z kilkoma przerwami, Anwil pojawiał się jeszcze 15 razy. Wysokie miejsca zajmowane w zestawieniach przyniosły dodatkowe wyróżnienie w 20. edycji. Anwil znalazł się wśród 20 najlepszych firm dwóch dekad. Po pięciu latach chemiczna spółka z Grupy Orlen znów została wyróżniona, tym razem tytułem Ambasadora i medalem 25-lecia.

nagrode-dla-wloclawskiej-spolki-odebrala-agnieszka


Czytaj więcej:
Nagrody 269
Konkursy 181

Producent nawozów azotowych (Anvistar - saletra amonowa, Canvil Mg, Canvil S), polichlorku winylu (Polanvil), granulatów i mieszanek (Creovil) oraz wodorotlenku sodu (ług sodowy)

Polska