Arburg Insights: kulisy firmy Arburg

Arburg Insights: kulisy firmy…

W ostatnim czasie w firmie Arburg wiele się wydarzyło. Co dokładnie, dowiesz się w naszym nowym filmie "Arburg Insights". Zabierzemy Ciebie w podróż za kulisy firmy Arburg i przedstawimy ciekawe informacje na temat aktualnych wydarzeń i działań. Nasi członkowie zarządu, Gerhard Böhm i Guido Frohnhaus, poinformują o najważniejszych kwestiach związanych z cyfryzacją, zrównoważonym rozwojem, napędami i sterowaniem.

arburgXworld i arburgGREENworld

Członek zarządu, Gerhard Böhm (sprzedaż i serwis), rozpoczyna w punkcie informacyjnym dotyczącym cyfryzacji, gdzie wyjaśnia strategię firmy związaną z "arburgXworld" i podkreśla sukces portalu dla klientów.

Kontynuacją tego tematu jest „arburgGREENworld“, który łączy w sobie wszystko, co ma związek ze zrównoważonym rozwojem i redukcją CO2. W tym celu Gerhard Böhm zabierze Ciebie do Customer Center, gdzie zaprezentuje innowacyjną aplikację R-Cycle.

Napędy i układ sterujący

Firma Arburg stawia na zrównoważony rozwój nie tylko w swoich zastosowaniach, lecz także własnych produktach. Wyjaśnia to członek zarządu ds. techniki, Guido Frohnhaus, przekładni planetarnej z rolkami gwintowanymi, który firma Arburg sama opracowała i skonstruowała.

Następnie przechodzimy do tematu sterowania, jako ważnego interfejsu między człowiekiem a maszyną. Tutaj Guido Frohnhaus przedstawi nasz wyznaczający trendy układ sterowania GESTICA, który skutecznie wspiera operatora podczas realizacji nawet najbardziej skomplikowanych procesów.

Dwa spojrzenia na jeden świat

Na zakończenie naszej podróży, Dr Christoph Schumacher, kierownik działu marketingu i komunikacji korporacyjnej, wyjaśnia, jak nasze dwa światy, arburgXworld i arbrugGREENworld, przynależą do siebie: "W naszym ośrodku analitycznym patrzymy na nasz świat z dwóch perspektyw, aby ostatecznie uczynić go lepszym".

Nie przegap niczego

Chcesz być zawsze dobrze poinformowanym o aktualnych tematach i trendach? Dajemy Ci wiele możliwości, abyś zawsze był na bieżąco. Należą do nich na przykład filmy objaśniające, comiesięczny program telewizji internetowej na żywo arburgXvision lub Dni Technologii, które odbędą się od 16 do 19. marca 2022 roku.

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233

Reportaże

Forum