Arburg na targach Swiss Plastics Expo 2023: zrównoważony i cyfrowy

Arburg na targach Swiss Plastics…

Dla firmy Arburg rok targowy w 2023 roku rozpocznie się ponownie od wystawy Swiss Plastics Expo w Lucernie w Szwajcarii. W dniach 17 do 19 stycznia 2023 roku w hali 1, na stoisku C1061, elektryczna wtryskarka Allrounder 370 A z układem sterującym Gestica będzie produkować kubki z PP pochodzącego z recyklingu.

Ponadto odwiedzający targi mogą zapoznać się z nowym stopniem rozbudowy funkcji „aXw Control FillAssist". Na targach zostanie również zaprezentowany portal dla klientów „arburgXworld".

Allrounder wyposażony w cyfrowe funkcje przetwarza recyklat

Urządzenie "pod klucz" z elektryczną wtryskarką Allrounder 370 A, podłączoną do sieci IT, prezentuje, jak można produkować wysokiej jakości kubki z pochodzącego z recyklingu PP. Maszyna jest wyposażona w standardową bramkę Arburg IIoT i układ sterujący Gestica - w tym nowy stopień rozbudowy „aXw Control FillAssist". Zostało to zrealizowane wspólnie z partnerem, firmą Simcon, i umożliwia wspieraną przez KI analizę wariantów dla oszczędzających czas analiz napełniania. Eksponat wytwarza znany „kubek do zgniatania". Do tego dochodzi manipulator liniowy Multilift V 20, który wyjmuje kubek i wyładowuje go z urządzenia - to pierwsza tego typu prezentacja w Szwajcarii.
arb00176310-370a-knitterbecher-multilift-v20-21781
Po raz pierwszy w Szwajcarii: robot kartezjański Multilift V 20 odbierający „marszczone kubki” z wtryskarki Allrounder 370 A.


Portal „arburgXworld“ łączy w sieci klientów z firmą Arburg

Na terminalu demonstracyjnym będą także prezentowane możliwości portalu dla klientów „arburgXworld", który umożliwia użytkownikom cyfrową obsługę wielu usług i procesów biznesowych wraz z firmą Arburg.

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233