Aukcja Charytatywna "Pomóż i Ty"

Aukcja Charytatywna "Pomóż… Nasz wortal Plastech.pl zaprasza do aukcji charytatywnej na rzecz niewidomych i niepełnosprawnych.

W dniach 01-11 grudnia 2009 r. trwać będzie aukcja charytatywna na rzecz Fundacji "Pomóż i Ty” z Gdyni, niosącej pomoc osobom niewidomym i niepełnosprawnym. Jeżeli kiedykolwiek los tych osób poruszył kogokolwiek na tyle, że zapragnął im pomóc, to dzisiaj jest ku temu doskonała okazja.

Przez 10 dni licytowane będą kalendarze kwartalne na rok 2010, których fundatorem a zarazem organizatorem całej akcji jest firma Drewnex Recycling Plastics z Dąbrowy Górniczej. Całkowity dochód uzyskany ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz Fundacji.

Licytacja odbywać się będzie na portalach www.plastech.pl, www.tworzywa.pl, www.tworzywa.org, www.eplastics.pl gdzie znajdować się będą wszelkie informacje oraz na bieżąco uaktualniane wyniki aukcji. Wsparcie medialne zapewnia też Dwumiesięcznik Tworzywa Sztuczne i Chemia.

Sposób licytacji jest prosty – swoją ofertę kwoty należy przesłać na adres aukcja@drewnex.pl wraz z nazwą firmy i/lub imieniem i nazwiskiem licytującego, w temacie maila wpisując „Aukcja charytatywna Pomóż i Ty 2009”.

Liczba kalendarzy jest ograniczona i wynosi 50 sztuk. Cena wywoławcza to jedynie 50 zł. Cena końcowa natomiast – nieograniczona.

Chęć pomocy jest w każdym z nas więc nie wahajmy się ofiarować jej tym, którzy tego potrzebują.
Zapraszamy do licytacji!

Przed licytacją należy zapoznać się z Regulaminem. Udział w aukcji jest jednoznaczny z jego akceptacją.

Czytaj więcej: