Biuletyn targów EUROTOOL już dostępny

Biuletyn targów EUROTOOL już… Są wydarzenia, na których po prostu trzeba być. W branży obróbki to z pewnością Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL®, które w tym roku odbędą się w dniach 28-30 listopada. Prestiż Targów budowany jest m.in. przez międzynarodowy skład Wystawców, reprezentację najlepszych polskich i światowych marek, a także obecność zagranicznych misji gospodarczych.

To Targi z wieloletnią tradycją, a najlepiej świadczy o tym to, że niektórzy Wystawcy konsekwentnie pojawiają się na nich od kilkunastu już lat. Zainteresowanie tysięcy profesjonalistów tą Wystawą wynika również z faktu, że prezentowane są tu najnowsze trendy, technologie i urządzenia do obróbki skrawaniem, automatyzacji i robotyzacji przemysłu, a także nowoczesne technologie CAx. Na Targach EUROTOOL ® innowacje mają realne kształty i wymiary – można ich dotknąć, zobaczyć jak pracują, sprawdzić je w akcji. Można również dobić targu: uzupełnić park maszynowy lub podpisać kontrakt na wykonanie specjalistycznych usług. Świetną do tego okazją będzie organizowany po raz kolejny Salon Kooperacji Przemysłowej, dedykowany przedsiębiorcom poszukującym nowych partnerów w biznesie. Równocześnie z Targami EUROTOOL® odbędą się także Targi BLACH-TECH-EXPO, poświęcone zagadnieniom obróbki plastycznej blach oraz premierowe Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND.

Zachęcamy do lektury biuletynu - znajdą w nim Państwo wybrane prezentacje ofert Wystawców oraz informacje praktyczne, dzięki którym w jeszcze lepszy sposób uda się Państwu zaplanować pobyt na Targach i w najbardziej efektywny sposób!

Źródło: Targi w Krakowie

Czytaj więcej:
Targi 1120

Największy na południu Polski organizator
 

Największy na południu Polski organizator targów, konferencji, sympozjów i szkoleń, właściciel i operator EXPO Kraków

Polska