Bole wzmacnia obecność na rynku brytyjskim

Bole wzmacnia obecność na…

Bole jest obecne na rynku brytyjskim od 2015 roku, kiedy to wtryskarki tej firmy zostały po raz pierwszy dostarczone na rynek brytyjski. W lutym tego roku brytyjska firma Bole Machinery UK stała się bezpośrednią częścią Bole Europe Technology, która jest odpowiedzialna za obszar europejski.

Rozszerzenie obecności Bole na rynku brytyjskim stanowi kamień milowy w historii firmy. Pojawiając się na scenie w 1998 roku, Bole Intelligent Machinery Co. Ltd szybko stała się potężną siłą w chińskim sektorze wtryskarek. Jej zaangażowanie w innowacje stało się oczywiste w 2002 roku wraz z wprowadzeniem pierwszej 1000-tonowej wtryskarki, ustanawiając precedens dla przyszłych postępów w dziedzinie technologii formowania wtryskowego.

W kolejnych latach firma Bole nieustannie dążyła do doskonałości technologicznej, czego kulminacją było opracowanie super energooszczędnych wtryskarek serwo w 2005 roku i utworzenie rozległego parku przemysłowego o powierzchni 90 000 m² w 2007 roku. Prezentacja maszyn z serii EK w 2007 roku, wyposażonych w technologię centralnego układu kolanowego opatentowaną w 2011 roku, jeszcze bardziej ugruntowała reputację Bole jako lidera w branży.

img-3709-kopia


Wraz z utworzeniem BOLE Europe Technology Co. Ltd. Sp. z o.o. w Polsce w 2019 roku, koncern Bole wyruszył na podbój rynku europejskiego. Tymczasem w Wielkiej Brytanii Bole Machinery stale zdobywało uznanie.

- Wielka Brytania to trudny rynek, ale dzięki naszej pracy staliśmy się graczem o ugruntowanej pozycji. Na początku angielski zespół działał jako agent, a teraz dzięki naszemu wysiłkowi, przekształciliśmy się w oddział Bole - zaznacza Hardeep Khera, odpowiedzialny za rynek brytyjski:

Integracja Bole Machinery UK z Bole Europe Technology jest przykładem zaangażowania naszej firmy na rynku brytyjskim. To strategiczne posunięcie przyniesie wiele korzyści dla klientów i stanowi zarazem kluczowy krok w europejskiej strategii ekspansji Bole - mówi Vladimir Dunajewski, CEO Bole Europe Technology.

- Obecność marki Bole w Europie będzie sukcesywnie rosła, napędzana przez stale rozwijającą się sieć agentów i nasz dążenie do doskonałości - dodaje Vladimir Dunajewski.

Wysokotechnologiczne wtryskarki dla Przetwórców
 

Wysokotechnologiczne wtryskarki dla Przetwórców tworzyw sztucznych. Szerokie spektrum zastosowań dla wszystkich branż oraz ciągła dostępność w Polskim magazynie europejskiego przedstawiciela. Maszyny hydrauliczne i elektryczne, kolanowe oraz dwupłytowe + maszyny specjalne.

Polska, 41-406 Mysłowice, Katowicka 72

Reportaże

Forum