CIECH wśród 10 Narodowych Czempionów

CIECH wśród 10 Narodowych… CIECH znalazł się wśród 10 Narodowych Czempionów, czyli spółek o dużym znaczeniu dla polskiej gospodarki, wyłonionych w prestiżowym rankingu centrum analiz polityczno-gospodarczych Polityka Insight.

W swojej ocenie CIECH, eksperci docenili przede wszystkim silną pozycję Spółki w swojej branży oraz intensywną ekspansję zagraniczną.

Jak informuje Polityka Insight, cechą wspólną czempionów narodowych jest przede wszystkim ich duże znaczenie dla gospodarki, rozumiane jako wysoki wkład w potencjał gospodarczo-polityczny kraju i znacząca rola, jaką pełnią w rozwoju społeczno-ekonomicznym. Czempioni narodowi są wizytówką kraju za granicą, cechuje ich także wysoka aktywność na arenie międzynarodowej, silna pozycja w branży i wysoka skłonność do finansowania badań nad innowacjami.

W związku z tym, oprócz wielkości przedsiębiorstw, eksperci oceniali także ich wydajność, rolę w branży, obecność na rynku międzynarodowym czy inwestycje w rozwój i innowacyjność. W przygotowanym przez Politykę Insight rankingu, CIECH zajął bardzo wysokie, 4. miejsce.

Polityka Insight jest wiodącym centrum analiz polityczno-gospodarczych w Polsce i wydawcą codziennego serwisu, skierowanego do decydentów w polityce, biznesie i dyplomacji.

Źródło: CIECH

Czytaj więcej:
Konkursy 163

brak
 

Soda kalcynowana, sól warzona, środki ochrony roślin, pianki poliuretanowe, krzemiany sodu i potasu, opakowania szklane

Polska
Fela
Fela
*.48.211.103

Wysłany: 2018-04-14 19:35:35

Nic dziwnego, nie jest w rękach państwa, polityków. To że wykupił go Kulczyk było dla Ciecha zbawienne

Hela
Hela
*.8.104.178

Wysłany: 2018-05-10 23:47:31

Kto wypracował tę pozycję Ciecha? Kulczyk. Rozwinął się pod jego skrzydłami