Cezex organizuje promocję

Cezex organizuje promocję…
Od marca bieżącego roku dostawca papieru dla biur i poligrafii Cezex wprowadził nową ofertę cenową na wybrane papiery z trzech kolekcji ekskluzywnych papierów ozdobnych produkowanych przez niemiecką fabrykę Gmund.

Cezex kusi cenami niższymi o 30 proc. od obecnie obowiązujących. - Tak interesująca obniżka to efekt promocji cenowej wprowadzonej przez Cezex oraz nowej inwestycji poczynionej przez fabrykę papieru w maszynę papierniczą, która bezpośrednio przełożyła się na redukcję kosztów produkcji oraz zwiększenie wydajności produkcyjnej maszyny. Nowa atrakcyjna oferta cenowa dotyczy wybranych papierów i kopert dostępnych w ramach prowadzonej przez Cezex oferty stałej i indywidualnej w ramach kolekcji Gmund Stone, Gmund Treasury oraz kolekcji Gmund 2/200. Będzie ona trwała minimum do końca bieżącego roku – tłumaczy Marzena Kwaczeniuk – Gerke z firmy Cezex.

Papiery Gmund Stone to eleganckie, niepowlekane, barwione w masie papiery i koperty ozdobne o charakterystycznym dla tej linii tłoczeniu wzorem kamienia. Kolekcja Gmund Treasury to z kolei niebarwnione i barwione papiery charakteryzujące się wyjątkowymi barwami w wielu odcieniach złota. W ramach tej linii dostępne są także koperty. Kolekcja Gmund 2/200 to propozycja dla osób, które preferują niestandardowe rozwiązania. Umożliwia ona zaprojektowanie własnego papieru z szerokiej gamy dostępnych barw, tłoczeń i gramatur papieru.

Czytaj więcej: Papier 43