Chep dostarczy palety do Procter&Gamble

Chep dostarczy palety do Procter&Gamble
Firma Chep umacnia swoją Współpracę z koncernem Procter&Gamble w dziedzinie dostawy palet.

Firma Chep, będąca liderem jeśli chodzi o dostawy palet i rozwiązań outsourcingu opakowań, podpisała nową umowę z Procter&Gamble. Tym razem jej przedmiotem jest dostawa palet, którą Chep będzie realizował na terenie Europy Centralnej i Wschodniej. W efekcie zawartego porozumienia P&G - jeden z największych producentów towarów konsumenckich - całkowicie zrezygnował z zarządzania własnym poolem paletowym na rzecz Chep i systemu wynajmu niebieskich palet.

Współpraca pomiędzy obydwoma podmiotami obejmuje Polskę, Czechy, Węgry, Bułgarię, Rumunię, Chorwację, Serbię oraz Estonię, Litwę i Łotwę. W ramach zawartej umowy firma Chep dostarczać będzie palety do kilkunastu fabryk i magazynów zlokalizowanych na terenie Polski, Rumunii, Węgier oraz Republiki Czeskiej. Do dystrybucji produktów P&G wykorzystanych zostanie blisko 2 mln niebieskich palet.

Chep


- Prowadzimy bliską współpracę z Procter&Gamble od wielu lat. Umowa dotycząca rozszerzenia współpracy jest zwieńczeniem procesu ekspansji Chep na nowe rynki geograficzne. Przez ostatni prowadziliśmy skoordynowane działania z P&G, mające na celu wdrożenie dystrybucji na paletach Chep w Europie Środkowo – Wschodniej i na Bałkanach – mówi John Riley, odpowiedzialny za współpracę z klientami międzynarodowymi w Chep.

- Taka współpraca to milowy krok w rozwoju Chep i to nie tylko w Polsce, ale i w całym regionie Europy Centralnej i Wschodniej – dodaje Maciej Kubiak, prezes Chep Polska. – To wymagający klient o złożonym łańcuchu dystrybucji i oczekiwaniach, którym musieliśmy stawić czoła. Podpisanie kontraktu i rozszerzenie współpracy jest sygnałem dla logistyków, że oferta Chep staje się coraz bardziej konkurencyjna.

Chep prowadzi działalność na terenie Polski od 2000 r. Tylko w 2011 roku do listy jego klientów dołączyło ponad 100 przedsiębiorstw. Wśród korzystających z niebieskich nośników znajdują się takie firmy, jak Coca Cola, Żywiec Zdrój, Jutrzenka, Inco Veritas, Foodcare, Dawtona, Krajowa Spółka Cukrowa czy Hoop. Chep obsługuje firmy z różnych sektorów gospodarki w tym FMCG, branży budowlanej, chemicznej czy motoryzacyjnej.

Czytaj więcej: Palety 10 Umowy 143

brak
 

Firma specjalizuje się w usługach wynajmu palet i kontenerów

Polska


Reportaże

Forum

Jackoos_899

Czyszczenie układu uplastyczniającego wtryskarki 2021-09-16

Iebm

Kilka pytań dotyczących procesu wtryskowego i wtryskarek. 2021-09-01

Yellow

Problem z rozbryzgami 2021-07-15

Bentor

Własna firma produkcyjna 2021-06-04

Kacperczyk250

Opłacalność przewijania folii stretch 2021-05-09