Ciekawie i kolorowo w Expo Silesia

Ciekawie i kolorowo w Expo…
Już tylko dwa miesiące dzielą nas od drugiej edycji Targów Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy RubPlast EXPO (18 - 20 listopada).

- Zapowiada się wydarzenie zdecydowanie mocniejsze nie tylko pod względem liczby wystawców, ale również oprawy merytorycznej - podkreśla Agnieszka Białas-Piłat, dyrektor Działu Targowego oraz wystawy RubPlast EXPO w Expo Silesia w Sosnowcu.

Zakres tematyczny targów obejmuje m.in. maszyny, urządzenia, technologie, narzędzia dedykowane dla przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy, tworzywa sztuczne, mieszanki gumowe, dodatki do przetwórstwa tworzyw i gumy, barwniki, materiały wzmacniające, wyroby i pół wyroby z tworzyw sztucznych, usługi doradcze, ubezpieczeniowe, bankowe czy też certyfikacyjne.

Nowością towarzyszącą wystawie RubPlast EXPO będzie z pewnością „Strefa Wiedzy”, w ramach której będzie można uzyskać najistotniejsze informacje w zakresie wymogów rozporządzenia (WE) nr 1907/2006 Parlamentu Europejskiego z 18 grudnia 2006 roku, w sprawie rejestracji, oceny, udzielania zezwoleń i stosowanych ograniczeń w zakresie chemikaliów (REACH).

Na targach będą oczywiście prezentowane maszyny „w ruchu”. Zadbają o to m.in. Dospel Plastics, Fompol, Wadim Plast, P&F Wartacz czy też Ponar Żywiec.

Aby wzmocnić atrakcyjność wystawy, połączono wydarzenia branżowo i technologicznie ze sobą związane. W tych samych dniach co targi RubPlast EXPO odbędą się: Targi Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki – HAPexpo oraz Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA.

Czytaj więcej: Targi 1017Reportaże

Forum

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Prismatic

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-04-14

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08