Ćwierć miliona wiader dla wyrobów mlecznych od Plast-Box

Ćwierć miliona wiader dla…
W pierwszym półroczu 2012 roku ilość wiader dostarczonych przez Plast - Box dla odbiorców z branży mleczarskiej wyniosła ponad ćwierć miliona opakowań, czyli o 74% więcej w stosunku do analogicznego okresu w roku ubiegłym.

Plast – Box SA od ponad dekady dynamicznie rozwija współpracę z branżą mleczarską. Doświadczenie słupskiej spółki, wysoka jakoś produktów oraz zaufanie wieloletnich parterów handlowych umożliwiło osiągnięcie niezwykle satysfakcjonujących wyników finansowych. Potwierdzeniem dobrej koniunktury przedsiębiorstwa jest 124% wzrost przychodów w branży mleczarskiej uzyskanych za I półrocze 2012 roku w stosunku do analogicznego okresu w roku ubiegłym.

- Aktualnie współpracujemy z kilkudziesięcioma reprezentantami branży. Duża część z nich to nowi kontrahenci, których w ostatnim czasie zainteresowaliśmy naszą ofertą. Prowadzimy również rozmowy z kolejnymi potencjalnymi parterami handlowymi. Staramy się nieustannie poszerzać asortyment kierowany do nich, uzupełniając go o uniwersalne rozwiązania - takimi z pewnością są pokrywki do okrągłych wiader foliowanych oraz plastikowe rączki do wiader 20L, które niedawno wprowadziliśmy na rynek - mówi Andrzej Sadowski, Członek Zarządu Przedsiębiorstwa Tworzyw Sztucznych Plast – Box SA.

Plast – Box SA intensywnie pracuje nad udoskonaleniem oferty okrągłych wiader dla branży mleczarskiej. Spółka planuje rozpocząć dostawy szeroko stosowanych przez rynkowych liderów, nowych opakowań zdobionych za pomocą technologii IML. Uatrakcyjnienie oferty o nowe typy wiader zdobionych wysokiej jakości etykietą ma pozwolić spółce pozyskać nowych parterów handlowych zarówno w kraju, jak i za granicą.

Czytaj więcej: Wiadra 52 Opakowania 1410