DRP Group wspiera młodych sportowców

DRP Group wspiera młodych…

Sport odgrywa ważną rolę w życiu wielu pracowników DRP Group. Spółka od początku swojego istnienia wspiera inicjatywy, które propagują sport i zdrowy styl życia. W tym roku firma postanowiła kibicować młodemu kierowcy kartingowemu Kacprowi „Lolp” Lipowiczowi z Dąbrowy Górniczej.

Kacper Lipowicz to młody zawodnik, który swoją przygodę z kartingiem rozpoczął w zeszłym roku. Na co dzień trenuje w Klubie Power Karting w Będzinie.

- Widzimy w tym zawodniku potencjał oraz pasję i mamy nadzieję, że nasza współpraca przyczyni się do realizacji jego sportowych marzeń. Nasza firma od lat angażuje się w działania, które mają na celu sportowy rozwój ludzi z pasją – mówi Przemysław Miśkiewicz, właściciel DRP Group.

DRP Group jest jednym z liderów na rynku recyklingu oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych i chemii. Spółka oferuje kompleksowe doradztwo i konsultacje w kwestiach technicznych dotyczących doboru materiału. W chwili obecnej firma wytwarza w swoim zakładzie produkcyjnym w Dąbrowie Górniczej (woj. Śląskie, Polska) ponad 8 000 ton gotowych mieszanek polimerowych w grupie tworzyw konstrukcyjnych.


Czytaj więcej:

Reportaże

Forum