Dassault Systèmes współpracuje ze Skidmore Group

Dassault Systèmes współpracuje…

Firma Dassault Systèmes nawiązała współpracę z kanadyjską Skidmore Group przy pierwszym wdrożeniu swojego rozwiązania do planowania kuchni 3D ''HomeByMe for Kitchen Retailers'' w Ameryce Północnej. Firma Skidmore Group powołała nową markę detaliczną - Oasis Kitchens, aby uprościć proces projektowania konsumenckiego i pomóc w urzeczywistnianiu personalizowanych projektów kuchni. W realizacji tego celu pomaga ''HomeByMe for Kitchen Retailers'' - wielokanałowe rozwiązanie 3D w chmurze, które zapewnia szybkie projektowanie i intuicyjną obsługę dla klientów.

Pierwszym miejscem, w którym wdrożono to rozwiązanie, był pilotażowy sklep Oasis Kitchens w Coquitlam w Kanadzie. Następnie, firma Oasis Kitchens zdecydowała się na stopniowe wdrażanie rozwiązania w swojej sieci sklepów w zachodniej Kanadzie i obecnie oferuje rozwiązanie także na swojej stronie internetowej.

Dla Skidmore Group i marki Oasis Kitchens, rozwiązanie zwiększa możliwości klientów, którzy mogą projektować kuchnię w oparciu o ich osobiste preferencje. Klienci doceniają spersonalizowane zalecenia projektowe, zarządzanie błędami i precyzyjną wycenę projektu, który jest zgodny z lokalnymi przepisami i wytycznymi. Po tym, jak klienci w 10 minut stworzą na tablecie lub komputerze wizualizacje 3D swojej kuchni, mają możliwość dokonania natychmiastowego zakupu online lub mogą przesłać wizualizacje i wygenerowaną wycenę do sklepu, aby rozpocząć proces realizacji.

- Jeśli chodzi o projektowanie kuchni, użytkownicy mogą być zdezorientowani lub zagubieni, jeśli nie mają jasnego obrazu finalnego produktu - powiedział Rody van Vianen, Director of Digital, Oasis Kitchens. - Chcieliśmy zaoferować naszym klientom możliwość pełnej kontroli nad projektem oraz zachęcić do podejmowania spersonalizowanych decyzji uwzględniających wymiary kuchni w ich domach. Dzięki technologii 3D klienci mogą zaprojektować swoją wymarzoną kuchnię we własnej przestrzeni i wizualizować ją za pomocą realistycznych obrazów HD.

- Grupa Skidmore i jej marka Oasis Kitchens są pionierami innowacji na rynku detalicznym mebli kuchennych w Ameryce Północnej i rozumieją wartość inspiracji dla dzisiejszego konsumenta - powiedział Vincent Picou, CEO, 3DVIA, Dassault Systèmes. - Dzięki współpracy z firmą, która wykorzystuje siłę cyfrowej transformacji, możemy wykorzystywać technologię planowania przestrzennego 3D na dynamicznie rozwijającym się rynku.


Czytaj więcej: