Dni Technologii 2021 przedłużone

Dni Technologii 2021 przedłużone…

Aby w odpowiedni sposób zrealizować wyjątkowe Dni Technologii 2021 dla zaproszonych gości, firma Arburg zdecydowała się przedłużyć wydarzenie do sześciu dni, przenosząc je na czerwiec. Zacznie się ono teraz 7 czerwca i potrwaja do 12 czerwca.

Technologia na wyciągnięcie ręki i osobiste wsparcie

- Po długim okresie nieobecności w wydarzeniach bezpośrednich, chcemy zaoferować naszym klientom innowacje i zaawansowane zastosowania w przetwórstwie tworzyw sztucznych "na żywo i w kolorze" ponownie w czerwcu 2021 roku - podkreśla Juliane Hehl, która jako współwłaścicielka i członek zarządu jest odpowiedzialna za obszar marketingu. - Oprócz naszych hybrydowych i cyfrowych wydarzeń, które z powodzeniem promowaliśmy w ostatnich miesiącach, osobisty kontakt z naszymi klientami jest i pozostanie niezwykle ważny. Dlatego też robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nasze znane i cenione na całym świecie Dni Technologii, stały się w tym roku udaną i interesującym wydarzeniem bezpośrednim.

Dni Technologii latem

W związku z sytuacją związaną z koronawirusem, we wrześniu 2020 roku podjęto decyzję o przeniesieniu tegorocznej imprezy z tradycyjnego terminu w marcu na wczesne lato. W tym roku zaproszeni goście będą osobiście otoczeni opieką w małych grupach i oprowadzani po firmie w określonych przedziałach czasowych. To zapewnia, że na miejscu nie będzie jednocześnie zbyt wielu gości. W swoich planach firma Arburg w dalszym ciągu opiera się na tym, że do czerwca 2021 roku sytuacja epidemiologiczna zmieni się na lepszą, przy wsparciu rozpoczętych już szczepień.

Wizyta jest godną uwagi

Rozległe powierzchnie siedziby firmy Arburg oferują wystarczającą ilość miejsca do prezentacji dużej liczby interesujących eksponatów w wymaganej odległości. Maszyny, linie technologiczne ''pod klucz'' oraz produkty i usługi cyfrowe są rozłożone w Centrum Obsługi Klienta, Arburg Prototyping Center, arenie efektywności, Centrum Szkoleniowym i halach montażowych.

Arena efektywności znów będzie magnesem dla publiczności w 2021 roku. Najważniejsze punkty stanowią tutaj arburgGREENworld i arburgXworld. Przedstawione zostaną liczne przykłady zastosowań dotyczące gospodarki obiegu zamkniętego, ochrony zasobów, cyfryzacji i portalu klienta.


Czytaj więcej:
Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233