Doroczna konferencja Petcore Europe przełożona

Doroczna konferencja Petcore…

Po konsultacjach i rozważeniu wszystkich okoliczności związanych z Konferencją Petcore PET, zaplanowaną na 2-3 lutego, podjęto decyzję o przesunięciu wydarzenia na 14-15 czerwca 2022 roku. Biorąc pod uwagę niepewność co do okoliczności związanych z COVID, zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, zdecydowano się na przesunięcie terminu Konferencji, jako najlepsza alternatywa.

Kierownictwo Petcore-Europe szczerze przeprasza za niedogodności, jakie może to spowodować dla wszystkich interesariuszy, prelegentów, sponsorów, partnerów medialnych i uczestników.

Wierzymy i mamy nadzieję, że problem pandemii zniknie w okresie wiosennym i spodziewamy się powrotu do normalności. Jesteśmy podekscytowani, że Konferencja Petcore PET jest nadal postrzegana jako cenne wydarzenie i oczekujemy lepszej frekwencji na spotkaniach twarzą w twarz, kiedy ludzie również lubią koleżeństwo w sieci.

Priorytetem dla Kierownictwa Petcore jest umożliwienie Konferencji tej samej wartości. Będziemy współpracować z Prelegentami, Sponsorami i organizacją logistyczną, aby zapewnić, że zaplanowane spotkanie twarzą w twarz spełni oczekiwania co do wartościowej konferencji obejmującej aktualne problemy branży PET. Miejsce i wyposażenie pozostają zgodnie z planem w Doubletree Hilton Brussels (Rue Gineste 3, 1210 Bruksela)

Z niecierpliwością czekamy na lepsze czasy, kiedy będziemy mogli spotkać się we wspaniałej atmosferze, aby omówić najistotniejsze kwestie, przed którymi stoi łańcuch wartości PET.

550x75-px-banner2

Reportaże

Forum