Dospel Plastics z nowymi maszynami na Plastpolu


Opcje pakietów
Wersja Basic z jej obszerną konfiguracją to idealna kombinacja wykonania, jakości i opłacalności we wszystkich standardach zastosowania na rynku. Natomiast wersja Universal, oparta na wersji Basic, jest powszechnie stosowana i występuje w 80 proc. wszystkich wtryskarek. Dodatkową cechą omawianych urządzeń jest zintegrowany rdzeń wybijaka z dwoma obwodami oraz precyzyjnym filtrowaniem dróg olejowych.

Z kolei wersja Premium posiada zmienne parametry ciśnienia pompy, 12 stref gorących kanałów oraz cztery zawory sterujące rdzeniami. Koszty wykonania modeli Universal i Premium są uzależnione od indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Kontrola technologii systemu Keba
W wersji podstawowej we wszystkich produkowanych seriach HTFW zainstalowana została najnowsza generacja austriackiego sterownika Keba. Używają jej wszyscy wiodący europejscy producenci. W wersji Basic i Universal stosuje się oprogramowanie Keba 1075, natomiast w wersji Premium używa się systemu Keba 4030. Dodatkowo w wersji 4030 istnieje możliwość zainstalowania ekranu dotykowego. Zawiera ona również liczne funkcje przeznaczone dla bardziej skomplikowanych rozwiązań wtryskowych.

system Keba do wtryskarek HaitianHaitian Europe

Haitian International Holdings Limited, z siedzibą w miejscowości Ningbo w Chinach, jest jednym z największych światowych producentów wtryskarek. Notuje blisko 30 proc. udziałów na rynku chińskim, łącznie z udziałami dla maszyn z siłą zaciskową większą niż 500 ton.

W ub. roku sprzedał w Europie ponad 1,1 tys. wtryskarek, co dało mu blisko 10 proc. udział w rynku. Haitian posiada siedziby w całej Europie. Europejska centrala mieści się w Cazzago we Włoszech. Głównym zadaniem centrum strategicznego Haitian Europe jest wspomaganie skutecznego i sprawnego serwisu.

W Polsce wyłącznym przedstawicielem Haitian jest już od ośmiu lat częstochowski Dospel Plastics. Dzięki zawartej w 1999 r. umowie w naszym kraju pracuje w tej chwili ponad 250 wtryskarek Haitian.

Czytaj więcej:
Targi 1260

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych:
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81

Reportaże

Forum