Dulux wyróżniony w rankingu Budowlana Marka Roku 2019

Dulux wyróżniony w rankingu…

Nieprzerwanie od 5 lat Dulux, marka należąca do AkzoNobel, jest doceniana przez profesjonalistów. Na podstawie ich rekomendacji, także w tegorocznej edycji, znalazła się w rankingu Budowlana Marka Roku, otrzymując wyróżnienie w kategorii "Farba dekoracyjna wewnętrzna". 

- Profesjonalni malarze chętnie sięgają po produkty Dulux ze względu na ich jakość, innowacyjność oraz skuteczność rozwiązań dostarczanych przez markę. Nasza obecność w rankingu Budowlanych Marek, już po raz piąty, jest tego najlepszym dowodem. Bardzo dziękujemy za zaufanie i wyróżnienie - mówi Robert Sobotnik, Marketing Manager Consumer Paints&Profi w AkzoNobel.

Ranking Budowlana Marka Roku prowadzony jest od 2004 r. przez AMS - Centrum Badań i Analiz Rynku. W tegorocznej edycji firma badawcza przeprowadziła prawie 3000 indywidualnych wywiadów z wykonawcami. Respondenci w sposób spontaniczny, a więc bez podpowiedzi ankieterów, wskazali marki materiałów budowlanych, które najczęściej wykorzystują w pracy oraz te, które ich zdaniem wyróżniają się jakością na tle konkurencji i najlepszą relacją ceny do jakości. Na podstawie zebrany głosów wyłoniono marki, którzy cieszą się największą renomą i popularnością wśród praktyków.

Dulux Budowlana Marka

Czytaj więcej:
Farby 45
Konkursy 163