Eksport z VISI Mould do WorkPLAN

Eksport z VISI Mould do WorkPLAN
Pod koniec lipca br., podczas spotkania przedstawicieli VISI z partnerami z Vero Software Gloucestershire (Wielka Brytania), zaprezentowano nowy interfejs, który łączy dwie wiodące marki oprogramowania - VISI i WorkPLAN. Moduł ten pozwala na eksport plików z VISI Mould do WorkPLAN. Dzięki temu ograniczone zostanie ryzyko błędów przy przenoszeniu danych wejściowych, co ma gwarantować niezawodność i dokładność w trakcie przekazywania informacji pomiędzy nimi za pomocą kilku kliknięć.

Dzięki bezpośredniemu importowi z VISI Mould do oprogramowania WorkPLAN użytkownicy otrzymują możliwość szybkiego oszacowania kosztów, mogą także przedstawić konkurencyjne oferty. WorkPLAN konfiguruje importowany model z VISI Mould, automatycznie importując zestawienie materiałów.

Interfejs pozwala użytkownikom zaoszczędzić czas i daje możliwość szybkiego przygotowania oferty dostosowanej do zapytania klientów, uwzględniając stany magazynowe w zakresie materiałów i elementów standardowych. Projekty i ich koszty mogą być w pełni kontrolowane dzięki importowi kompletnej bazy materiałowej i magazynowej w postaci struktury drzewa. WorkPLAN jest programem tworzonym od lat przez firmę Sescoi (właściciel WorkNC oraz WorkPLAN). Sescoi Solutions został włączony do grupy Vero Software w tym roku.

- Nowy interfejs pokazuje długoterminową strategię Vero związaną z inwestycją w rozwój WorkPLAN - mówi Violette Teofilovic, dyrektor WorkPLAN. - Stałe zadowolenie klientów pozostaje naszym głównym priorytetem, dlatego będziemy kontynuować dostarczanie rozwiązań dostosowanych do wymogów rynku, które poprawiają efektywność procesów biznesowych, zapewniając utrzymanie konkurencyjności.

Dane z dowolnej aplikacji CAD mogą być importowane do WorkPLAN. Moduły są specjalnie przystosowane do konkretnej produkcji dla wielu branż, w tym m.in. lotnictwa, narzędziowni wykonujących formy wtryskowe, firm konstrukcyjnych, firm zajmujących się rapid prototyping oraz projektujących konstrukcje metalowe i specjalistyczne maszyny. Jego wysoka elastyczność pozwala użytkownikom realizować tylko te moduły, które są niezbędne dla ich określonej działalności. VISI Mould jest w stanie eksportować wymagane dane w formacie CSV.

- VISI Mould jest najnowszą generacją bezpośredniego modelowania 3D umożliwiającą szybką definicję geometrii i odczyt, bez konieczności brania pod uwagę ograniczeń i założeń projektowych - dodaje Teofilovic.


brak
 

Profesjonalne systemy inżynierskie | Edgecam, Radan, VISI

Polska