Farmmash - niezmiennie wysoka jakość, orientacja na klienta

Farmmash - niezmiennie wysoka…

W tym artykule chcemy przybliżyć polskim odbiorcom opakowań firmę Farmmash, wartości jakie reprezentujemy, asortyment oraz ofertę na rynek polski. Nasza firma działa nieprzerwanie od 1999 roku, produkując szeroką gamę nowoczesnych opakowań, sprzedawanych w 16 krajach świata, co potwierdza wysoki poziom jakości produktu. Obecnie poszerzamy naszą ofertę, by sprostać rosnącym wymaganiom klientów.

product-picture


Co oferujemy naszym klientom:

 • Elastyczność w modyfikacji projektów w celu spełnienia wymagań technicznych
  W Farmmash doskonale rozumiemy, jak szeroki jest wachlarz projektów i możliwości wykonania opakowań, dlatego w elastyczny sposób dopasowujemy się do potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie zmodyfikować istniejące projekty, aby moc dostosować się do specyfikacji i wymagań technicznych danego opakowania. Elastyczność jest kluczem do naszego sukcesu.

 • Potwierdzona jakość i bezpieczeństwo produktu
  Ponieważ nasze opakowania eksportowane są na rynki zarówno Europejskie, jak i na całym świecie, dysponujemy niezbędnymi certyfikatami jakości potwierdzającymi bezpieczeństwo leków w kontakcie z opakowaniem oraz zachowania jego stabilności przez deklarowanego przez producenta okresu przechowywania. Jesteśmy również gotowi rozszerzyć Bazę Certyfikatów na życzenie klienta. Firma posiada wdrożony i certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2015.

 • Redukcja ryzyka
  Zamawiając opakowania w Farmmash, uniezależniasz się od ryzyka związanego z logistyką produktów z dalekich krajów. Bierzemy również pod uwagę możliwość złożenia zamówienia bez przedpłaty w przypadku produktów standardowych lub z minimalną przedpłatą, jeśli opakowanie jest niestandardowe.

 • Z czego jesteśmy dumni
  Przez ponad 20 lat doświadczenia w rozwoju rozwiązań opakowaniowych udało się nam stworzyć zespół profesjonalistów, wraz z zapleczem technicznym (produkcja narzędzi). Stanowi to stabilny fundament do realizowania skomplikowanych zamówień i spełniania nietypowych wymagań klientów.
  Nieustannie poszerzamy zasięg dystrybucji, aktywnie rozwijając eksport produktów. Uczestniczymy również w wystawach branżowych oraz międzynarodowych targach branżowych, takich jak CPHI Worldwide, VitaFoods, Pharmtech&Ingredients itp. W tym roku planujemy udział w targach WarsawPack.

  Dzięki prowadzonej przez nas zrównoważonej polityce finansowej, co roku inwestujemy w rozwój infrastruktury firmy, technologii, rozbudowy parku wtryskarek, zakupu nowych narzędzi (form), a także sprzętu montażowego i kontrolnego.

  W 2020 roku rozpoczęliśmy aktywnie powiększać powierzchnie produkcyjne, inwestując w budowę nowej hali produkcyjno-magazynowej o łącznej powierzchni 2000 m2. Dzięki tej inwestycji mogliśmy przyspieszyć rozwój firmy, sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu rynku oraz zaproponować nowe produkty. Dzięki temu możemy zaoferować Państwu wysokiej jakości opakowanie produkowane na Ukrainie, będące nowoczesnym rozwiązaniem w zakresie pakowania i dozowania.
main-picture


Główne grupy naszych produktów

 • Zakrętki z zabezpieczeniem przed otwarciem o średnicy 18-28 mm;
 • Zamknięcia zabezpieczające przed otwarciem przez dzieci (CRC) 18 i 28 mm;
 • Korki z zakraplaczem do dozowania poziomego i pionowego;
 • Nakrętki z pipetą;
 • Butelki z atomizerem do oczu i do nosa;
 • Butelki z rozpylaczem do nosa;
 • Fiolki - pojemniki na pigułki, kapsułki, proszek;
 • Akcesoria pomiarowe, kubki i łyżki;
 • Pompki metryczne;

Cały asortyment opakowań farmaceutycznych

Pompki metryczne z szeroką gamą aplikatorów

farmmash-photo3

Chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na naszą nową linię produktową, którą wprowadziliśmy na rynek w 2021 roku, obejmującą pompki dozujące do nosa, gardła i naskórka. Podczas opracowywania systemów dozujących, nasi technicy przeprowadzili szereg badań, kładąc szczególny nacisk na dyspersję aerozolu, w zakresie wielkości cząstek i właściwości spryskiwacza. Analizę przeprowadzono na sprzęcie firmy Malvern Spraytec, co pozwala zagwarantować nowoczesność i dokładność metod badawczych. Wyniki testów potwierdziły poprawność podejścia do tworzenia opakowań dozujących, a właściwości użytkowe otrzymały ocenę „Doskonały”.
Projektując te opakowania kierowaliśmy się zaleceniami i wymogami Farmakopei Europejskiej oraz FDA, a opracowane metody walidacji i kontroli, pozwoliły nam zagwarantować jakość produkowanych dozowników. Nasz Dział Jakości wyposażony jest we wszystkie niezbędne urządzenia, takie jak: automatyczny system pomiarowy, dynamometry, momentomierze, stanowiska do badań szczelności i natrysku, sprzęt klimatyczny, sprzęt specjalistyczny.

Chcielibyśmy szczególnie zaznaczyć, że:

 • Produkty wytwarzane są w sterylnych warunkach zgodnie ze światowymi praktykami;
 • Materiały użyte w produkcie spełniają wymagania Farmakopei UE;
 • Wszystkie procesy montażu komponentów są w pełni zautomatyzowane;
 • Każdy etap montażu podlega kontroli – zarówno na linii, jak i losowo;
 • Dozowniki są w pełni sprawdzane i testowane pod kątem działania, szczelności i utrzymywania dawki;

Ważnym atutem jest również możliwość dostarczenia zestawu butelka HDPE + atomizer z pompką. Asortyment „Farmmash” LLC obejmuje najpopularniejsze objętości butelek 10, 15 i 30 ml. W przyszłości wraz z rozwojem naszego portfolio planujemy poszerzyć linię butelek - 50 ml i więcej.

Z wiarą w zwycięstwo i przyszłość Europy!

Z poważaniem,
Państwa niezawodny partner „Farmmash” LLC.

logofarmmash

Strona internetowa: www.farmmash.com

Kontakt telefoniczny: +380673098774
Adres e mail: farmmash@farmmash.com


brak
 

Opakowania farmaceutyczne, opakowania do żywności, opakowana do chemii

Ukraina
Maxim
Maxim
*.124.105.246

Wysłany: 2023-03-02 18:42:58

Very good company!

Reportaże

Forum