Firma Abplanalp oferuje 10-procentową promocję na maszyny Haas

W trakcie czwartkowego spotkania, wiele firm, które planują w najbliższym czasie powiększenie swojego parku o kolejne obrabiarki CNC zwracało przede wszystkim baczną uwagę na szybkość wykonania detalu. Dzięki zakupowi szybkich, nowoczesnych maszyn firmy te chciały zapewnić sobie przewagę konkurencyjną na rynku. - Zarówno klienci rozbudowujący swój park maszynowy, jak i kupujący po raz pierwszy obrabiarki sterowane numerycznie postrzegają ofertę Haas jako najbardziej interesującą na rynku - mówi z zadowoleniem Teresa Karwowska z Abplanalp Consulting.

Po prezentacji tego, jak pracują maszyny omówiono profil działalności firm Abplanalp i Haas. Skupiono się na ich ofercie i nowościach. Sporo czasu poświęcono zasadom działania centrów dystrybucyjnych HFO (Haas Factory Outlet). Z bardzo żywym odzewem uczestników spotkania spotkała się informacja o 10 proc. promocji na maszyny Haasa (wraz z wyposażeniem). Rozpoczyna się ona już jutro, czyli 1 kwietnia 2008 i potrwa do 31 maja tego roku.

Dzień Otwarty i Klub Użytkownika maszyn Haas w firmie Abplanalp Consulting

Podczas spotkania goście zapoznali się też ze szczegółami przyjaznego, pierwszego tego typu leasingu na rynku - 0% opłaty wstępnej. To ciekawa oferta, bo obecnie wiele przedsiębiorstw przyznaje, że leasing jest preferowaną przez nie formą zakupu maszyn. Omówiono też ofertę firmy narzędziowej Tools. Zainteresowanie wzbudziła ponadto prezentacja systemu CAD/CAM spółki Esprit Cam Center oraz produktów firmy Sartorius. Dzień Otwarty zwieńczono degustacją markowych win.

Firma Haas Automation jest największym producentem obrabiarek na świecie. Jej oferta obejmuje kompletną linię pionowych i poziomych centrów obróbkowych CNC, tokarek CNC oraz stołów obrotowych. Produkuje również szereg specjalistycznych maszyn, takich jak pięcioosiowe centra obróbkowe, centra do produkcji form wtryskowych, obrabiarki dla narzędziowni oraz frezarki bramowe. W Polsce, za pośrednictwem swojego wyłącznego przedstawiciela firmy Abplanalp Consulting, Haas zainstalował już ponad 400 maszyn.

Tegoroczne nowości koncernu Haas, to m.in. pionowe i poziome centra obróbcze oraz nowe generacje tokarek. Jeśli chodzi o wyniki działalności firmy Haas, to ubiegły rok był dla niej rekordowy pod względem wyprodukowanych, sprzedanych i dostarczonych maszyn. W porównaniu z 2006 r. zanotowano wzrost sprzedaży o 58 proc.

Czytaj więcej: Obrabiarki 44

brak
 

Haas, cnc, obróbka cnc, obrabiarki cnc, obrabiarki sterowane numerycznie, obrabiarki ciężkie,

Polska