Firma Jon Wai na targach K w Düsseldorfie

Firma Jon Wai na targach K… Tajwańska firma Jon Wai Machinery, której partnerem w Polsce jest Abplanalp Consulting pokaże już za kilka dni podczas targów K 2007 w niemieckim Düsseldorfie nowe wtryskarki, które z powodzeniem spełniają wszelkie wymagania branży hi – tech.

17 Międzynarodowe Targi Tworzyw Sztucznych i Kauczuku K w Düsseldorfie zaplanowano w dniach 24 – 31 października. Pojawi się na nich również firma JON Wai Machinery, która od ponad 30 lat jest jednym z azjatyckich liderów wśród producentów wtryskarek. Co roku wypuszcza na rynek blisko 1,2 tys. maszyn. Ponad 80 proc. swojej produkcji przeznacza na eksport, również do krajów europejskich. W państwach należących do Unii Europejskiej przez ostatnie 10 lat firma sprzedała już ponad 1000 wtryskarek.

Podczas targów K, Jon Wai będzie obecne na stoisku nr 89 w hali 13. Zademonstruje m.in. najnowsze wtryskarki z serii HP 160. Jest to seria maszyn, mających istotne zalety przy produkcji precyzyjnych elementów elektronicznych, telekomunikacyjnych i cienkościennych. Jej maksymalne parametry nastawcze ciśnienia, to 3,5 tys. bar i prędkość dochodząca do 700 mm/sek.

Wtryskarki z tej serii dysponują siłami zamknięcia w przedziale 60 - 500 ton. Zastosowano w nich niezależny system kontroli plastyfikacji, a także proporcjonalną hydraulikę firmy Bosch oraz bezolejowe panewki ślizgowe.
Wtryskarki z tej serii są też wyposażone w dodatkowy obwód filtrowania i specjalne akumulatory firmy Hydac. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż dysponują zwartą i wzmocnioną zabudową modułową.

wtryskarka firmy Jon Wai z serii HP


Wszystkie wtryskarki z serii HP odznaczają się ponadto wysoką stabilnością i precyzją. Dysponują dokładnymi mechanizmami zamykające, które zapewniają jednolite ciśnienie układu zamykania oraz minimalizują odchylenia i deformacje płyt. Co ciekawe, moduł wtryskowy został w tej serii specjalnie opracowany pod kątem stabilności i dokładności.

Seria wtryskarek HP oferuje dwa rozwiązania jednostek wtryskowych: wysokociśnieniowe z dużymi prędkościami wtrysku oraz wysokociśnieniowe z małymi prędkościami wtrysku. Ślimak barierowy zwiększa szybkość przepływu materiału oraz jego uplastyczniania.

Wszystkie wtryskarki firmy Jon Wai posiadają certyfikat CE. Polskim partnerem Jon Wai jest Abplanalp Consulting.

Czytaj więcej:
Targi 1280