Firma Techno na targach Pakfood

Firma Techno na targach Pakfood Z bogatą oferta przyjechała do Poznania na targi Pakfood firma Techno z Wrocławia. Przez cztery dni na jej stoisku można było bezpośrednio zobaczyć lub zdobyć potrzebne informacje odnośnie takich produktów jak m.in. zgrzewarki, folie, zaklejarki do kartonów oraz zgrzewarko - pakowaczki.

Techno, to firma z 18 - letnim doświadczeniem. Zajmuje się sprzedażą folii miękkich z tworzyw sztucznych, opakowań foliowych i urządzeń pakujących. Jest ponadto producentem woreczków do pakowania próżniowego z folii barierowych PA/PE, woreczków do pakowania artykułów spożywczych i przemysłowych z folii LDPE, HDPE, PP i poliolefinowych z nadrukiem indywidualnym lub standardowym.

W Poznaniu na jej stoisku wielu gości zwracało uwagę na zgrzewarki, zaklejarki i folie będące w ofercie firmy.

Jeśli chodzi o tę pierwszą grupę produktów, to Techno zaprezentowało zgrzewarki stałocieple do laminatów i OPP, typu TT Sealer, Futura Portable Sealers oraz zgrzewarki impulsowe do wszystkich rodzajów folii - modele Magneta, Pronto, Super Poly i Sealboy.

Co charakteryzowało wspomniane urządzenia?

Dla przykładu zgrzewarka impulsowa Magneta do wszystkich rodzajów folii posiada, podobnie jak zgrzewarka Sealboy, magnetyczny zespół zamykający. Pozwala to ramieniu zgrzewającemu pozostawać zamkniętym po dociśnięciu ręcznym. Tym samym można osiągnąć znakomity zgrzew.

Stoisko firmy Techno na targach Pakfood


Urządzenie jest dostarczane z bezpiecznym nożem odcinającym. Biorąc pod uwagę rodzaj możliwego zgrzewu, to dzięki tej maszynie możliwe jest osiągnięcie podwójnego zgrzewu, zgrzewu ze stałym napisem, zgrzewu odbywającego się w kierunku góra - dół. Standardowe parametry zgrzewu, to 3 mm, choć można wykonać również o 2 mm większy.

Po inny dostępny w ofercie Techno model zgrzewarki impulsowej - Super Poly -powinno się natomiast sięgać w razie potrzeby wykonania zgrzewu napełnionych i stojących worków, np. z nawozem, torfem i materiałami budowlanymi. Druga ewentualność powodująca konieczność sięgnięcia po to urządzenie następuje wtedy, gdy rozmiary worków przekraczają standardowe parametry, dzieje się tak m.in. w przypadku pokrowców na meble lub maszyny.

Czytaj więcej:
Maszyny 533
Targi 1118

brak
 

Lider polskiego rynku spotkań, organizator targów, wydarzeń kulturalnych i sportowych, konferencji i kongresów.

Polska

Reportaże

Forum