Firma Tomir ma nowych partnerów

Firma Tomir ma nowych partnerów…
Firma Tomir stała się przedstawicielem dwóch zagranicznych firm oferujących wyroby z tworzyw sztucznych oraz urządzenia wysokiej częstotliwości.

Tomir poszerzył niedawno swoją działalność o sprzedaż płyt z tworzyw ABS i HIPS niemieckiej firmy Maywo. Tego typu płyty z tworzyw mają szerokie zastosowanie w reklamie, budownictwie i przemyśle. Służą między innymi do termoformowania elementów samochodowych, meblowych, obudów różnych urządzeń elektrycznych, reklam, elementów stosowanych w budownictwie i przemyśle chłodniczym.

Jednocześnie Tomir stał się przedstawicielem włoskiem firmy GEAF, która jest jednym z czołowych producentów urządzeń wysokiej częstotliwości. Urządzenia te wykorzystywane są głównie w różnego rodzaju zgrzewarkach do produkcji akcesoriów samochodowych, sprzętu medycznego, blistrów z folii PVC i PET oraz wielkogabarytowych osłon.

W branży samochodowej na maszynach wysokiej częstotliwości można wykonywać osłony przeciwsłoneczne, podłogi i dywaniki samochodowe, podsufitki i izolacje akustyczne, wkłady do bagażników, boczki drzwiowe. Urządzenia tego typu znajdują również zastosowanie przy produkcji sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego, takiego jak np. opakowania do płynów fizjologicznych, dożylnych, leczniczych płynów, worki drenażowe, worki na krew, worki na plazmę i osocze.

Nowi partnerzy firmy Tomir


Czytaj więcej: Umowy 142

Przedstawiciel firm Illig, Kuhne, Röchling
 

Aktualizacja

Przedstawiciel firm Illig, Kuhne, Röchling Maywo i Geaf na Polskę: maszyny do termoformowania płyt i folii, maszyny pakujące blister i skin, elementy i całe linie do wytłaczania folii i płyt płaskich oraz folii rozdmuchowych, zgrzewarki termiczne i w.cz., płyty i folie HIPS, ABS, ASA

Polska