Firmy Wave Swiss i NTQ na targach Plastpol 2013

Firmy Wave Swiss i NTQ na… Warszawska firma NTQ s.c. od ponad roku jest na krajowym rynku przedstawicielem szwajcarskiej firmy Wave , producenta wtryskarek i urządzeń peryferyjnych. Podczas tegorocznych targów Plastpol w Kielcach na wspólnym stoisku obu firm prezentowana była między innymi wtryskarka hybrydowa Wave Swiss o sile zwarcia 500 ton.

Jak podkreślają jednak nasi rozmówcy - Pietro Nicolazzi z firmy Wave i Agnieszka Duława z firmy NTQ - ich oferta jest znacznie bogatsza i obejmuje kompletne rozwiązanie dla przetwórców tworzyw - od materiałów po maszyny. Zapraszamy do obejrzenia rozmowy przeprowadzonej podczas największej krajowej wystawy w branży tworzyw sztucznych.


Czytaj więcej:
Maszyny 567
Targi 1211
Wideo 168

brak
 

Kompleksowe partnerstwo biznesowe na rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych. Sprawdź największe atuty marki NTQ s.c.: wtryskarki, peryferia do przetwórstwa tworzyw sztucznych, systemy do wtrysku ciekłego silikonu, układy plastyfikujące, tworzywa sztuczne i dodatki, optymalizacja i wdrażanie projektów, profesjonalne doradztwo techniczne i serwis

Polska