FlexCoat: nowość firmy Lerg

FlexCoat: nowość firmy Lerg…
Firma Lerg wprowadziła na rynek nową markę o nazwie FlexCoat dla żelkotów poliestrowych.

Rynkowa nowość Lergu to uzupełnienie oferty dla produkowanych do tej pory przez firmę żywic poliestrowych.

- Nowa nazwa została wprowadzona nieprzypadkowo. Nasz firma po okresie próbnym zainwestowała w jeden z najnowocześniejszych disolwerów do produkcji żelkotów, zwiększając tym samym dotychczasowe moce produkcyjne. Nowa linia pozwoliła nam zwiększyć zdolności produkcyjne o ponad 100 proc, w związku z tym bez wahania możemy poszerzyć liczbę odbiorców. Zwiększone możliwości produkcyjne stworzyły nam również możliwość ekspansji na rynki zagraniczne – mówi Mariola Szczęch, dyrektor ds. handlowych w firmie Lerg. - Oprócz disolwera zainwestowaliśmy także w jeden z najnowocześniejszych mieszalników żyroskopowych, dzięki czemu praca stała się bardziej efektywna. Nowy mieszalnik pozwala prowadzić bardziej elastyczną produkcję, nie ogranicza nas tonażowo. Jesteśmy w stanie wyprodukować zarówno małe ilości, np. jako próby dla klientów), jak i duże, na konkretne zamówienia.

W 2008 roku oprócz żywic syntetycznych stanowiących główną ofertę, Lerg rozpoczął testową produkcję i sprzedaż żelkotów poliestrowych. Do tej pory odbiorcy firmy znali je pod nazwą Estromal Żelkot. Zapotrzebowanie rynku na ten produkt zadecydowało o inwestycji i utworzeniu nowej grupy produktowej.

Czytaj więcej: Dodatki do tworzyw 136

Producent i eksporter żywic poliestrowych
 

Producent i eksporter żywic poliestrowych, nowolakowych, fenolowych, odlewniczych, żywic klejowo - aminowych, żywic do farb, formaliny oraz produktów do renowacji karoserii samochodowej marki Polfill

Polska


Reportaże

Forum

Rsikorski

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-07-03

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08